4+kk Penthouse s bazénem

Cagliari, Sardínie, Itálie – ID 8808
1 800 000 € ≈ 43 866 000 Kč
Plocha 302 m2
Dispozice 4+kk
Podlaží 3/3
Moře 50 m
Stav Ve výstavbě
Období Letní sezóna
Villini del Poetto jsou vysoce kvalitní designová řešení umístěná v rezidenčním komplexu jen několik metrů od pláže Poetto v Cagliari.

Oblast na nábřeží nabízí širokou škálu služeb, jako jsou koupaliště, potápěčské centrum, restaurace, školy plachtění a vodních sportů a charakteristické kiosky.

Apartmán v penthouse patře tvoří obývací pokoj s kuchyní, tři ložnice, tři koupelny, terasa s bazénem, solárium a parkovací místo.

Prostorný obývací pokoj s kuchyní je ideální pro trávení příjemných večerů společně s rodinou a přáteli, kdy si můžete vychutnávat vynikající pokrmy u moře.

Tři ložnice zaručují pohodlné a relaxační prostředí pro odpočinek po dni stráveném na slunci na pláži Poetto nebo na jednom z nádherných pobřeží Cagliari.

Zahrada dále nabízí klidný a soukromý prostor, kde si můžete vychutnat zapadající slunce ponořeni do panoramatického bazénu nebo večeři s přáteli. A díky parkovacímu místu v ceně se nebudete muset starat o hledání parkovacího místa.

Projekt představuje ideální řešení pro ty, kteří hledají ideální rozměr mezi prací, společenským životem, sportem a odpočinkem, aniž by se vzdali blízkosti centra města v jedné z nejkrásnějších oblastí Cagliari.

Náš obchodní partner nabízí také silver, gold a platinum balíčky pro vybavení nemovitosti.
Podlaží
3
Počet podlaží
3
Dispozice
4+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
302 m2
Užitná plocha
165 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Obchod
190 m
Lékař
650 m
Kavárna
170 m
Restaurace
170 m
Bar
170 m
Škola/školka
630 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00