4+kk, přímo na promenádě, velká terasa, skvělá lokalita, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 9550
128 000 € ≈ 3 165 440 Kč
Plocha 150 m2
Dispozice 4+kk
Podlaží 2/6
Moře 100 m
Poplatek za služby 500 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme Vám prostorný apartmán 4+kk, o celkové ploše 150 m2, situovaný ve druhém podlaží ze šesti pater v malém komplexu Villa Bonita na Slunečním pobřeží, Bulharsko. Cena je včetně kompletního nábytku a vybavení. Dispozice je předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, tři ložnice, koupelna s WC, terasa. Komplex Villa Bonita, ve kterém je apartmán situován se nachází na promenádě, jen pár metrů od písečné pláže. Budova má výtah, nachází se v mimořádně atraktivní lokalitě jen pár metrů od pláže letoviska! Veškerá občanská vybavenost a zábava jsou v docházkové vzdálenosti.

Poplatek za údržbu činí 500€ ročně.

Velice zajímavá nabídka, doporučujeme!

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.

Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Podlaží
2
Počet podlaží
6
Dispozice
4+kk
Plocha
150 m2
Užitná plocha
132 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Obchod
310 m
Lékař
440 m
Kavárna
260 m
Restaurace
50 m
Bar
30 m
Škola/školka
670 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00