4+kk s krásným výhledem na moře, 2 koupelny, velká terasa, Isla Plana

Isla Plana, Španělsko – ID 5196
179 995 € ≈ 4 489 975 Kč
Plocha 75 m2
Dispozice 4+kk
Podlaží 5/5
Stav Volné

Investujte do tohoto stylového bytu v nejvyšším patře. Užijte si úžasných výhledů na záliv Mazarron ze soukromého střešního solária, ideálního místa, kde si můžete vychutnat západ slunce a relaxovat na zahradním nábytku, odpočinkové zóně nebo si uvařit jídlo na grilu. Terasa je také vybavena zahradním nábytkem a výhledem na moře, díky čemuž je venkovní prostor této nemovitosti potěšením.

Dispozice:

Tři ložnice, každá s velkými vestavěnými skříněmi.

Dvě koupelny.

Plně vybavená kuchyně s krásnou žulovou pracovní deskou a spoustou úložného prostoru.

Otevřený salonek, který vytváří vzdušný, prostorný obývací prostor.

Kromě toho má nemovitost také pohodlnou úložnou skříň pod schody a klimatizaci v obývacím pokoji a ve všech třech ložnicích. V celém objektu jsou také okna s dvojitým zasklením. Pro dotek luxusu, společný bazén a jacuzzi obklopují bytový komplex.

Umístění:

Tato nemovitost se nachází v krásném pohoří Mojon Hills, jen pár minut od pláže Isla Plana a zálivu Mazarron, což z něj činí ideální místo pro rodiny a lidi, kteří chtějí zažít krásu Španělska v jeho nejlepších letech.

Specialitou Mazarronu jsou jeho pláže mimo tento svět: Pláž Bolnuevo, Playa del Castellar, Pláž Nares a Playa de Rihuete, abychom jmenovali alespoň některé z míst, která lemují 35 km převážně nedotčeného pobřeží. Chcete-li zůstat aktivní, nabízí se spousta vodních sportů, jako je plachtění, potápění a rybaření.

Podlaží
5
Počet podlaží
5
Dispozice
4+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
75 m2
Užitná plocha
66 m2
Terasa
Ano

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00