4+kk v blízkosti pláže, nádherný komplex, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 8436
99 000 € ≈ 2 464 605 Kč
Plocha 101 m2
Dispozice 4+kk
Podlaží 1/5
Moře 200 m
Poplatek za služby 8 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme prostorný apartmán o rozloze 4+kk, o velikosti 101.5 m2, situovaný v prvním nadzemní podlaží z pěti pater, v soukromém komplexu Elit 4 na Slunečním pobřeží, Bulharsko. Cena je včetně kompletního nábytku a vybavení dle aktuálních fotografií. Dispozice je předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, tři ložnice, koupelna s wc a balkón s příjemným výhledem na zeleň. Veškerá občanská vybavenost a zábava jsou v docházkové vzdálenosti, nejbližší pláž je vzdálena 200 metrů od komplexu. V areálu jsou dva bazény, restaurace, dětská hřiště, obchody, posilovna, ostraha. Top lokace. Poplatek na údržbu činí 8€/m2 ročně.

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.

Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Podlaží
1
Počet podlaží
5
Dispozice
4+kk
Plocha
101 m2
Užitná plocha
89 m2
Balkon
Ano
Bazén
2 bazény
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
150 m
Lékař
830 m
Kavárna
250 m
Restaurace
70 m
Bar
90 m
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00