5+1 Moderní Villa s výhledem na moře

Quartu Sant'Elena, Sardínie, Itálie – ID 9530
470 500 € ≈ 11 931 880 Kč
Plocha 153 m2
Dispozice 5+1
Moře 600 m
Stav Ve výstavbě
Období Letní sezóna
Několik kilometrů od Cagliari, hlavního města Sardinie, vám představujeme nový projekt "Paradise Villas".

Zapomeňte na každodenní stres a ponořte se do relaxační a regenerační atmosféry této nabídky nemovitostí.

Řadová vila se skládá ze 4 ložnic, obývacího prostoru s kuchyní, obývacího pokoje, 2 koupelen a prádelny a rozkládá se na dvou podlažích.

Dům je zepředu i zezadu orientován na zahradu o rozloze 291 m2, zelený ráj, díky němuž se budete cítit ponořeni do oázy klidu a míru. Zde, mezi vůní květin a ptačím zpěvem, budete mít příležitost znovu objevit potěšení z života pod širým nebem, užívat si společnosti přátel a rodiny za teplých letních večerů nebo se ponořit do naprosté relaxace. Verandy nabízejí dokonalý prostor, kde si můžete po celý rok užívat mírné sardinské klima a neuvěřitelný výhled na moře.

Uvnitř se vila prezentuje jako dokonalé spojení komfortu a moderního designu. Čtyři ložnice jsou pohodlné a ideální pro hostování přátel a příbuzných, zatímco velký obývací pokoj s kuchyní, obklopený přirozeným světlem, které proniká okny, je univerzálním prostorem ideálním pro prožití výjimečných okamžiků s těmi, které máte rádi. Obývací prostor také v suterénu činí dům ještě přívětivějším a stává se ideální místností pro využití jako kinosál.

Strategická poloha co by kamenem dohodil od Cagliari vám umožní využívat služeb a pohodlí města, a přitom si zachovat vzácné soukromí vašeho domova.

Paradise Villas je víc než jen domov; je to cíl pro duši, kde můžete najít rovnováhu mezi zběsilým tempem moderního života a klidem nedotčené přírody.

Náš obchodní partner nabízí také silver, gold a platinum balíčky pro vybavení nemovitosti.

Bazén se prodává samostatně, není zahrnut v ceně.
Počet podlaží
2
Dispozice
5+1
Výhled na moře
Ano
Plocha
153 m2
Pozemek
291 m2
Užitná plocha
76 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Zastavěná plocha
57 m2
Parkování
Ano
Obchod
4 km
Lékař
6 km
Kavárna
2 km
Restaurace
2 km
Bar
3 km
Škola/školka
170 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00