5+kk Úchvatná vila s výhledem na moře

Santa Teresa Gallura, Sardínie, Itálie – ID 7806
1 950 000 € ≈ 49 432 500 Kč
Plocha 285 m2
Dispozice 5+kk
Moře 150 m
Stav Ve výstavbě
Období Letní sezóna
V okouzlujícím místě Gallura na Sardinii stojí prestižní vila Golden Sunset.

Projekt s moderním a elegantním designem se nachází na vynikajícím místě jen pár metrů od moře a nabízí neuvěřitelný výhled na západ slunce, středozemní maquis a pozoruhodné žulové výběžky v oblasti.

O nemovitost je postaráno do posledního detailu, aby nabízela maximální pohodlí.

Vila je rozdělena do dvou podlaží, uspořádána do 4 ložnic, 1 velkého obývacího prostoru, 4 koupelen, velkých venkovních prostorů a 2 parkovacích míst.

Zahrada o rozloze 1135 m2 se skládá z trávníku a středomořské křovinaté vegetace a je dokonalým prostředím pro tento architektonický zázrak.

Byl navržen tak, aby zkrášlil tento rezidenční klenot infinity bazénem s výhledem na moře vybavený bočním sklem pro scénický efekt, kde můžete strávit relaxační chvíle a vychutnat si úchvatný výhled rozkládající se před vašima očima.

Poloha je jednoduše dokonalá, obklopená přírodními krásami Sardinie se zlatým pískem a křišťálově čistým mořem, v dosahu vyhlášených letovisek Santa Teresa Gallura a Costa Smeralda, kde najdete vše, co si přejete.

Golden Sunset je skutečnou oázou klidu a pohody, která vám umožní odpoutat se od každodenního shonu. Tato vila je ideální pro ty, kteří hledají luxusní , relaxační a wellness zážitek v exkluzivním a jedinečném prostředí.

Náš obchodní partner také nabízí balíčky silver, gold a platinum na vybavení nemovitosti.
Počet podlaží
2
Dispozice
5+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
285 m2
Pozemek
1135 m2
Užitná plocha
210 m2
Terasa
Ano
Bazén
Ano
Zastavěná plocha
210 m2
Parkování
Ano
Obchod
1 km
Lékař
2 km
Kavárna
2 km
Restaurace
300 m
Bar
440 m
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00