8+1, Investiční dům s možností pronájmů, Puerto de Mazarron, Španělsko

Puerto de Mazarrón, Španělsko – ID 10666
493 000 € ≈ 12 273 235 Kč
Plocha 506 m2
Dispozice atypický
Moře 500 m
Stav Volné
Období Celoroční

Představujeme vám impozantní, plně vybavenou vilu na velkorysém pozemku o rozloze 506 m2, pouhých 500 metrů chůze od pláže Bahía. Tato dvoupodlažní vila se může pochlubit sedmi ložnicemi, třemi koupelnami (z nichž dvě jsou en suite), dobře vybavenou kuchyní, vyhrazeným skladem pro vaše plážové potřeby, prostornou garáží, do které se vejdou až tři auta, dvěma samostatnými obývacími prostory, rozsáhlou terasou, grilovací zónou a dostatečným prostorem pro instalaci vlastního soukromého bazénu.

To, co tuto nemovitost odlišuje, je její bezvadný stav a špičková kvalita výstavby. Všechna okna jsou opatřena bezpečnostními mřížemi a celá vila se těší komfortu klimatizace s rozvody.

Po vstupu do vily v prvním patře vstoupíte do velkolepého foyer, které poskytuje přístup do všech místností v domě.

Na tomto podlaží najdete velkoryse řešený a prosluněný obývací pokoj s jídelnou, dvě ložnice zdobené vestavěnými skříněmi, z nichž jedna se může pochlubit vlastní koupelnou se sprchovým koutem. Dále je zde prostorná, plně vybavená kuchyň s jídelním koutem a přímým vstupem na zahradu. V tomto patře dále narazíte na dvě praktické místnosti s toaletou a schodiště vedoucí do horního patra, které rovněž poskytuje přímý přístup do prostorné garáže.

Při přesunu do horního patra objevíte pět prostorných a světlých ložnic, včetně dvou koupelen (jedna s vlastní koupelnou), a další obývací pokoj se vstupem na terasu s výhledem do dvora a s výhledem do ulice. Tento univerzální prostor může snadno sloužit jako další ložnice. První ložnice v tomto patře je vybavena dvěma samostatnými lůžky a vestavěnou skříní. Druhá ložnice nabízí jednolůžko a přístup na prostornou terasu. Třetí ložnice je vybavena dvěma samostatnými lůžky a vestavěnou skříní. Za čtvrtou ložnicí následuje hlavní ložnice s manželskou postelí a vlastní koupelnou s vanou. Kromě toho se na tomto patře nachází další plně vybavená koupelna s vanou, která těží z přirozeného větrání oknem.

Venkovní prostor je rozlehlý a lákavý, s vyhrazeným místem pro grilování, které je ideální pro letní odpoledne, a s dostatečným prostorem, pokud se rozhodnete instalovat svůj vlastní bazén.

Garáž je působivě prostorná a promyšleně rozdělená do několika zón, včetně parkovacího stání, úložného prostoru a technického prostoru. Je zde dokonce i prostor pro hraní a rodinné setkání. To vše plynule navazuje na rozlehlou terasu, která poskytuje ideální prostor pod širým nebem pro kvalitní rodinné chvíle a nabízí velkou praktičnost při návratu z pláže.

Pozoruhodnou předností této nemovitosti je její bezkonkurenční poloha, jen kousek od nedotčené pláže Puerto de Mazarrón a veškeré místní občanské vybavenosti.

Jak je vidět, představuje tato nemovitost skvělou příležitost k pořízení pečlivě udržované nemovitosti pro osobní potěšení nebo jako prozíravá investice, vzhledem k její blízkosti k pláži, což z ní činí atraktivní vyhlídku pro možnost pronájmu.

Počet podlaží
2
Dispozice
atypický
Plocha
506 m2
Pozemek
508 m2
Užitná plocha
402 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Zastavěná plocha
507 m2
Parkování
Ano
Obchod
110 m
Lékař
1 km
Kavárna
110 m
Restaurace
110 m
Bar
150 m
Škola/školka
790 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00