Apartmán s úchvatným panoramatickým výhledem na moře a celé město Novalja

Novalja, Pag, Chorvatsko – ID 10603
120 000 € ≈ 2 968 800 Kč
Plocha 39 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 3/3
Moře 300 m
Stav Volné
Období Letní sezóna

Výjimečný dvoupokojový Apartmán o rozloze 39,47 m2 nabízí jedinečnou příležitost vlastnit nemovitost v nejvyšším patře činžovního domu v centru Novalje. S úchvatným panoramatickým výhledem na moře a celé město Novalja, zaručuje tento byt jedinečný a neopakovatelný životní zážitek.

Dispozice apartmánu zahrnuje prostorný obývací pokoj, moderní kuchyni, elegantní ložnici, koupelnu a praktickou předsíň. Významným prvkem je také velká terasa, která nabízí nádherný výhled na moře a celou Novalju, a stává se ideálním místem pro relaxaci a společenské setkání s rodinou a přáteli.

Apartmán je plně klimatizován a zařízený s důrazem na moderní design a pohodlí. Součástí nemovitosti je také vlastní parkovací místo před budovou, což přidává na praktičnosti a komfortu.

Vzdálenost deseti minut chůze od nádherné písečné pláže Punta Mira zvyšuje atraktivitu tohoto bytu, čímž nabízí ideální možnost vychutnat si slunné dny a osvěžující koupání.

Máte-li zájem o větší prostory, existuje možnost zakoupit vedlejší apartmán na stejné terase s identickou plochou a cenou, čímž máte jedinečnou příležitost spojit oba prostory do jednoho prostorného a luxusního bydlení.

Nenechte si ujít tuto výjimečnou příležitost vlastnit byt s nezapomenutelným výhledem a vynikající polohou v srdci Novalje. Pro více informací nebo pro domluvení prohlídky nás kontaktujte.

Město Novalja se nachází v chráněném zálivu v severozápadní části ostrova Pag. V Novalji se realizuje největší počet turistických noclehů na ostrově a je zde také nejbo-hatší kulturní, pohostinná a zábavní nabídka. V restauracích, sklípcích a bistrech je v nabídce pestrý jídelníček ostrovních pokrmů a rybích specialit. Bary a tančírny nabí-zejí hudební produkci různých žánrů.

Letovisko Novalja je vyhledávané zejména kvůli překrásným plážím. Nejatraktivnější je jistě rozlehlá pláž Zrće (3 km jihovýchodně) z drobných oblázků s pozvolným vstu-pem do moře. Letovisko Novalja nabízí výborné podmínky milovníkům vodních i po-zemních sportů.

Přímo ve městě Novalja se nachází několik pláží, většinou se jedná o uměle vybudo-vané pláže. Nejznámější je oblázková pláž Zrče (chorvatsky Zrće), známá přede-vším hudebními kluby. Proto je oblíbená především mezi mladými návštěvníky. Z plá-že Zrče jsou krásné pohledy na vrcholky Velebitu. Na pláž Zrče jezdí během letní se-zóny z Novalji městská doprava.

Dalšími krásnými plážemi v okolí jsou: písčito oblázková pláž Caska a písečné pláže Planjka a Čista plaža.

Z Novalji je možno podniknout lodní výlety na okolní ostrovy: Rab, Olib a Silba, Lošinj, ale například také do národního parku Kornati.

Cyklistika, turistika, plavání.

Přímo v Novalji jsou k dispozici osvětlené tenisové kurty (8-12 hod. a 17-20 hod., 20-23 hod.) a hřiště pro malou kopanou – otevřeno: 8-12 a 17-23 hod.

U pláže Zrče je plošina pro výcvik vodního lyžování.

Podlaží
3
Počet podlaží
3
Dispozice
2+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
39 m2
Užitná plocha
37 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Obchod
490 m
Lékař
850 m
Kavárna
640 m
Restaurace
260 m
Bar
90 m
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00