Apartmán s výhledem na Karinsko moře

Kruševo, Obrovac, Chorvatsko – ID 10602
150 000 € ≈ 3 732 750 Kč
Plocha 80 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 2/3
Moře 50 m
Stav Volné
Období Letní sezóna

Na prodej nabízíme prostorný apartmán na prvním patře budovy s celkem 5 bytovými jednotkami. Budova byla postavena v roce 2007 a je zcela dokončená. Má dobrou izolaci (10 cm polystyren, plastová okna s izolačním sklem) a bezpečný vchodové dveře.

V ložnici je položen laminát, zatímco v ostatních částech apartmánu dominuje keramická dlažba. V roce 2023 byly vyměněny nové instalace, byty byly natřeny a některý nábytek byl obměněn. Vytápění a chlazení zajišťuje klimatizace. Voda v apartmánu je z městského zdroje, a odpadní vody jsou odváděny do septické jámy. Samotný apartmán má 65 m2 obytné plochy a terasu o velikosti 15 m2. Dispozice apartmánu zahrnuje chodbu, kuchyni, jídelnu a obývací pokoj v otevřeném konceptu, prostornou ložnici, terasu a balkon. Apartmán má samostatný vchod po venkovních schodech a nabízí nádherný výhled na moře a pláž. Orientace apartmánu je sever-jih.

Pláž je vybavena kavárnou a malým přístavištěm pro lodě. Kruševo je malé a klidné místo u moře, ideální pro rodiny s dětmi nebo trvalé bydlení. V okruhu 20 km se nachází národní park Paklenica, Obrovac a řeka Zrmanja, Benkovac, Biograd, město Zadar, letiště Zemunik, dálniční sjezd a další zajímavosti.

Parkování je veřejné.

Pro bližší informace nebo domluvení prohlídky nás prosím kontaktujte.

Tuto nabídku si právě prohlíží další 3 lidé
Proces nákupu v Chorvatsku Investice Dofinancování Reference Užitečné informace
Hledáte nemovitost jako investici? Zkuste jainvestuji.cz.
Podlaží
2
Počet podlaží
3
Dispozice
2+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
80 m2
Užitná plocha
65 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
3 km
Lékař
15 km
Kavárna
10 m
Restaurace
3 km
Bar
3 km
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00