Apartmán v 1 patře v novostavbě z částečným výhledem na moře, na ostrově Vir

Vir, Chorvatsko – ID 11252
210 000 € ≈ 5 238 450 Kč
Plocha 59 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 2/3
Moře 320 m
Stav Volné
Období Letní sezóna

Prodává se apartmán v novostavbě na ostrově Vir. Apartmán má také střešní terasu, odkud je částečný výhled na moře.

Tento apartmán se nachází na prvním patře budovy. Rozložení místností zahrnuje 2 ložnice, koupelnu, kuchyň s jídelním koutem a obývacím pokojem a zastřešenou terasu. Čistá užitná plocha těchto místností činí 49,55 m2. Ze schodiště se jde na střešní terasu, která patří k tomuto bytu, a to je ¼ celkové střešní terasy. K apartmánu patří také jedno parkovací místo. Celková čistá plocha apartmánu s příslušenstvím činí 59,09 m2.

V budově je celkem 4 apartmány. Vzdálenost od moře je 320 m. Vzdálenost od centra Viru je asi 2,3 km.

Výhoda při nákupu této nemovitosti: Kupující neplatí daň z převodu nemovitostí.

Stavba z cihelného tepelného bloku. Tepelná izolace fasády s 10 cm polystyrenem. Podlahové krytiny jsou dlaždice. PVC okna s roletami a proti komárům. Podlahové vytápění v koupelně. Klimatizace v obývacím pokoji a v každé ložnici. Apartmán má také komín. Vchodové dveře jsou protipožární. Očekávaný energetický certifikát A.

Ostrov Vir je jedním z nejznámějších turistických center v Chorvatsku. Nachází se na extrémním severozápadě Zadarské župy. Je obklopen Virským mořem a Povljanským kanálem a mnoha menšími zálivy. Je propojen mostem s pevninou.

Rozlehlé pobřeží ostrova Vir o délce 31,43 km zdobí mnoho pláží, od písečných, oblázkových až po kamenité, skalnaté, od rušných upravených pláží s různými vybaveními po intimní zátoky, částečně nedotčené přírody. Pláže na ostrově Vir, částečně umístěné u borovic s křišťálově čistým mořem, činí tento ostrov ideálním pro rodinnou dovolenou.

Kromě turismu v letních měsících je Vir v zimě ideálním útočištěm pro klidný rodinný život. Má veškeré potřebné vybavení: školu, mateřskou školu, obchody, autobusové nádraží, restaurace a kavárny.

Vir je vzdálen 26 km od Zadaru a 12 km od nejbližšího města, Nina.

Podlaží
2
Počet podlaží
3
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
59 m2
Užitná plocha
49.55 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Obchod
580 m
Lékař
2 km
Kavárna
370 m
Restaurace
190 m
Bar
450 m
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00