Apartmán v srdci přírody a výhledem na hory, Žabljak

Žabljak, Černá Hora – ID 8982
125 000 € ≈ 3 044 375 Kč
Plocha 45 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 1/2
Stav Volné
Období Zimní sezóna
Vítejte v jedinečných dvoupatrových apartmánech v Žabljaku, který se nachází mezi majestátními horami a poblíž lyžařského střediska Savin Kuk, jedné z nejatraktivnějších destinací pro lyžařskou dovolenou na Balkáně.
Z obývacího pokoje a ložnic je úžasný výhled na horu Savin Kuk, přírodní památku, která zanechá nezapomenutelný dojem v každém, kdo sem zavítá.
Ideální poloha apartmánů z nich dělá skvělé místo pro milovníky aktivního životního stylu a přírody. Nedaleko se nachází Národní park Durmitor, který je na seznamu světového dědictví UNESCO. Hosté si mohou vychutnat úžasný výhled na 18 ledovcových jezer a horu Bobotov Kuk, stejně jako zažít adrenalinovou jízdu na zip-linech a raftingu na mostě Džurdžević.
Každý apartmán má pohodlné a praktické uspořádání a poskytuje vše, co potřebujete pro pohodlný pobyt. Prostorný obývací pokoj s kuchyní a krbem v prvním patře je skvělým místem pro rodinné večeře a večerní posezení. Ve druhé úrovni jsou útulné ložnice s úložnými skříněmi, které poskytují maximální pohodlí pro rekreanty.
Jedinečným bonusem každého apartmánu je východ z obývacího pokoje na soukromý trávník, kde si hosté mohou užívat přírodu, pořádat pikniky, hrát si s dětmi nebo trávit čas s přáteli. Pro pohodlí majitelů jsou zajištěna parkovací místa, díky čemuž je zde bydlení ještě pohodlnější.

Apartmány v Žabljaku jsou nejen skvělým místem k životu, ale také skvělou příležitostí pro investici. Můžete je využít ke krátkodobým nebo dlouhodobým turistickým pronájmům, které přilákají cestovatele toužící objevovat krásy Žabljaku a jeho okolí.
Nenechte si ujít šanci vlastnit tyto jedinečné apartmány, které kombinují úžasný výhled na hory, pohodlí a příležitosti pro nezapomenutelnou dovolenou v srdci přírody.

Žabljak je město ležící na severu Černé Hory. Žijí v něm necelé 2000 obyvatel. Město je situováno uprostřed náhorní plošiny pohoří Durmitor, které je přírodní památkou UNESCO a národním parkem. Jeho střed se nachází v nadmořské výšce kolem 1450 m n. m.
Před první světovou válkou byl Žabljak typickým horským městečkem. Díky typické architektuře a kráse okolní přírody se místo stalo významným centrem pro turisty nejen z Jugoslávského království, ale také třeba z Itálie (díky úzkým vazbám mezi Itálií a Černou Horou).
Během druhé světové války bylo město vypáleno, avšak hned po válce bylo znovu vystavěno a stalo se černohorským centrem zimních sportů.
Tuto nabídku si právě prohlíží 1 člověk
Proces nákupu v Černé Hoře Investice Dofinancování Užitečné informace
Hledáte nemovitost jako investici? Zkuste jainvestuji.cz.
Podlaží
1
Počet podlaží
2
Dispozice
3+kk
Plocha
45 m2
Užitná plocha
43 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
160 m
Lékař
30 km
Kavárna
160 m
Restaurace
120 m
Bar
190 m
Škola/školka
50 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00