Apartmán v Sveti Filip i Jakov, 69,02 m2, přízemí

Sveti Filip i Jakov, Chorvatsko – ID 10019
Plocha 69 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 1/3
Moře 450 m
Stav Volné
Období Letní sezóna
Apartmán na prodej v Sveti Filip i Jakov. Byt má částečný výhled na moře. Jedná se o byt v přízemí novostavby. Obsazení je plánováno na konec roku 2023.

Dispozice pokojů sestává z chodby, 2 ložnic, koupelny, kuchyně s jídelnou a obývacím pokojem a zastřešené terasy. Čistá užitná plocha popisovaných prostor je 63,52 m2. Dále k bytu náleží parkovací místo a zahrada cca. 30 m2.
Celková čistá plocha se všemi přílohami je 69,02 m2.

Celkový počet bytových jednotek v domě je 6.
Vzdálenost od moře 450 m. Vzdálenost od centra 500 m.

Konstrukce z cihelných tepelných bloků. Tepelná izolace 10 cm polystyren. Na podlahách jsou parkety a dlažba. Plastová okna s elektrickými žaluziemi a sítěmi proti hmyzu. Elektrické podlahové vytápění v koupelně. Dále 3 klimatizace. Zařízení jsou v obývacím pokoji a ložnicích. V bytě je navíc komín. Vstupní dveře jsou proti vloupání.
Předpokládá se energetický průkaz A.


Malé malebné městečko Sveti Filip i Jakov se nachází na pobřeží Pašmanského moře mezi Zadarem a Biogradem. Svatý. Filip i Jakov je místo známé svými bývalými letohrádky, které předcházely dnešním chalupám a rozvinutému cestovnímu ruchu. Svatý. Filip i Jakov je známý pro své krásné oblázkové a písečné pláže. Stejně tak po délce pláže vede krásná promenáda, která spojuje Riviéru sv. Filip a Jakov – Turanj.

Toto malé místo vám nabízí vše, co potřebujete pro každodenní život a pro ideální dovolenou. Četné restaurace, kavárny a obchody vám pobyt na tomto místě ještě zpříjemní. Sveti Filip i Jakov je spojen přímo s městem Biograd, které nabízí četná doplňková zařízení, a v bezprostřední blízkosti se nachází známý, nově vybudovaný Fun Park Mirnovec.
Podlaží
1
Počet podlaží
3
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
69 m2
Užitná plocha
63.52 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Obchod
570 m
Lékař
540 m
Kavárna
520 m
Restaurace
260 m
Bar
450 m
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00