Atraktivní stavební pozemek v Primoštenu

Primošten, Chorvatsko – ID 10589
180 000 € ≈ 4 446 000 Kč
Plocha 870 m2
Moře 2 000 m
Období Letní sezóna

Na prodej nabízíme atraktivní stavební pozemek v Primoštenu, vzdálený 2000 m od moře.

Rozměry pozemku jsou 43x20 m a nachází se v bezprostřední blízkosti elektřiny a vody, s výborným přístupem po asfaltové cestě.

Pozemek nabízí výhled na moře a má rovinný tvar, což eliminuje nákladné výkopové práce. Ideální pro výstavbu rekreačního domu nebo pro turistické využití.

Pro více informací nebo domluvení prohlídky nás prosím kontaktujte.

Primošten leží v nejjižnější části severní Dalmácie, asi 28 kilometrů od města Šibenik, a to na dvou poloostrůvcích mezi zátokami Luka Primošten a Raduča. Původní starou vesnici naleznete na prvním, druhý poloostrov Raduča patří výhradně cestovnímu ruchu – nacházejí se zde hotely, restaurace, sportoviště a spousta dalších atrakcí pro turisty. Nejhezčí koupání v Primoštenu nabízejí pláže Velika Raduča a Mala Raduča. Nacházejí se na severní a jižní straně poloostrůvku Raduča. Tvoří je oblázky a jsou typické pozvolným vstupem do moře. Pro koupání s dětmi tak jsou jako dělané. Břehy jsou sice skalnaté, ale jsou vybaveny betonovými plošinami pro snadný vstup do vody i opalování. Pláže lemuje hezký borový les, který v parných dnech nabízí příjemný chládek.I sportovcům má Primošten co nabídnout. Jsou tu skvělé podmínky především pro vodní sporty – jachting, potápění a windsurfing. Zahrát si ale můžete i tenis a stolní tenis, plážový volejbal, kuželky, bowling či minigolf.Na jih od Primoštenu se nacházejí další hezké pláže, vykoupat se můžete i u nedalekých ostrůvků. Pro naturisty je připravena pláž na ostrůvku Smokvica.

Výhled na moře
Ano
Plocha
870 m2
Zastavěná plocha
150 m2
Obchod
1 km
Lékař
9 km
Kavárna
2 km
Restaurace
1 km
Bar
2 km
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00