Báječný 3+kk penthouse v blízkosti pláže s parkováním, Pefkochori, Řecko

Pefkochori, Řecko – ID 11000
288 000 € ≈ 7 125 120 Kč
Plocha 120 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 3/3
Moře 80 m
Stav Volné
Období Celoroční

Báječný luxusní Penthouse vám vyrazí dech, nachází se v nejexkluzivnější oblasti Pefkohori s bezkonkurenčním soukromím a je ideální pro vaši rodinu, aby si užila jedinečný luxus. Klidná lokalita včetně tyrkysových vod ke koupání s hodnocením modrou vlajkou!! (80 m od písečné pláže)

Jedinečný design domu s přírodním prostředím a použitím udržitelných materiálů. Pozornost je třeba věnovat povrchovým úpravám, vybavení a architektonickému řešení, které je ideální pro letní destinaci pro vás a vaše hosty. Se 70 m2 a terasou 50 m2 pro venkovní bydlení s grilem dům nabízí 2 ložnice, 1 plně vybavenou koupelnu, novou bílou kuchyni ve stylu šéfkuchaře a obývací část, která je otevřeným konceptem s východem na pokračování soukromého venkovního bydlení.

Chcete-li si prohlédnout tento výjimečný kus nemovitosti nebo investovat do nemuvitost u moře zavolejte nám k prohlídce ještě dnes (nutná schůzka)

Pokud máte zájem o další informace nebo prohlídku této nemovitosti, neváhejte nás kontaktovat. Tato nemovitost slibuje lukrativní návratnost vaší investice a výjimečný zážitek.

Jsme realitní agentura s dlouholetou zkušeností. Odborně a férově poradíme s výběrem. Postaráme se o to, aby nákup vámi vybrané nemovitosti proběhl hladce a bez starostí. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací.

Pro více zajímavých a aktuálních nabídek se podívejte na naše stránky.

Tým Mojenemovitostumore

Podlaží
3
Počet podlaží
3
Dispozice
3+kk
Plocha
120 m2
Užitná plocha
70 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Obchod
80 m
Lékař
100 m
Kavárna
40 m
Restaurace
30 m
Bar
70 m
Škola/školka
130 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00