Bonus, nová televize, Top cena, 1+kk, s balkónem, Tankovo u Slunečního pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 10556
22 000 € ≈ 543 290 Kč
Plocha 25 m2
Dispozice 1+kk
Podlaží 1/4
Moře 4 000 m
Poplatek za služby 580 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Bonus! nová televize! Black Friday! Top cena! Nabízíme apartmán o rozloze 1+kk, o velikosti 25m2, situován v 1 podlaží ze čtyř pater, v soukromém komplexu, v Tankovo u Slunečního pobřeží, Bulharsko. Dispozice je předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna s toaletou, balkón. Cena je včetně nábytku a vybavení. Jedinečná možnost bydlení u moře za neuvěřitelně dobrou cenu. Vzdálenost od pláži je 4 km. Apartmán je komfortní a útulný, nachází se na klidném místě na okraji Slunečného pobřeží, se snadným přístupem na pláž - 4 km od starobylého městského muzea Nessebar, 25 km od města Burgas, 10 minut chůze od obchodu s potravinami a 10 minut jízdy autem od aquaparku a moderního nákupního centra.

Komplex nabízí na svém území následující vybavení, které uspokojí nejnáročnější klienty: venkovní bazén s dětskou částí a relaxační zónou, a la carte restaurace, příjemná letní zahrádka, bar, parkoviště, fitness centrum, klid a nádherné podmínky pro nezapomenutelnou rodinnou dovolenou nebo pro celoroční život. Za příplatek jsou k dispozici jízdní kola a půjčovna aut a transfery z letiště.

V komplexe je celoroční fyzické a elektronické zabezpečení. Poplatek za údržbu činí 580€ ročně.

Obec Tunkovo se nachází v jihovýchodním Bulharsku, části obce Nessebar, v regionu Burgas, 4 km severozápadně od střediska Slunečné pobřeží, 8 km severozápadně od historického města Nessebar a 28 km od Burgasu.

Klima je mírné kontinentální, ovlivněné do značné míry Černým mořem, stejně jako proudy vzduchu ze Středozemního moře. Reliéf je většinou plochý a výška se pohybuje mezi 0 a 49 m. Zima je měkká a suchá a léto je horké, ale horský vzduch a mořský vánek osvěžují suché a horké dny a zpříjemňují a chladí noci.

Infrastruktura obce je dobrá a udržovaná, s pohodlným dopravním napojením na osady v této oblasti. Je zde celodenní mateřská škola, škola, komunitní centrum, fotbalový tým jménem Ustrem. Tankovo je zásobováno vodou a elektrifikováno.

Obec je bohatá na přírodní zdroje, což z ní činí velmi atraktivní místo pro odpočinek a investice bulharských a zahraničních občanů - zelené pláně, modrozelená umělá jezera, malé kopce, úchvatný panoramatický výhled na zátoku Slunečného pobřeží.

Produkce vinic a zeleniny je dobře rozvinutá. Chov hospodářských zvířat je typický pro místní zemědělce.

V prosinci je zde oslava hroznové brandy.

Podlaží
1
Počet podlaží
4
Dispozice
1+kk
Plocha
25 m2
Užitná plocha
22 m2
Balkon
Ano
Bazén
6 bazénů
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
4 km
Lékař
5 km
Kavárna
80 m
Restaurace
4 km
Bar
70 m
Škola/školka
50 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00