Bonus, nová televize, Zařízené studio, komplex Holiday Fort, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 12943
36 000 € ≈ 889 200 Kč
Plocha 36 m2
Dispozice 1+kk
Podlaží 4/4
Moře 800 m
Poplatek za služby 13 € za m2/měsíc
Stav Volné
Období Celoroční

Bonus! nová televize! Black Friday! Top cena! Nabízíme vaší pozornosti hezký apartmán o rozloze 1+kk, celková plocha bytu je 36.26 m2, zastavěná 31.77 m2, situován je ve čtvrtém podlaží ze čtyř pater, v komplexu Holiday Fort Club, na Slunečním pobřeží, Bulharsko. Dispozice bytu je předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna s toaletou a terasa s výhledem do zeleně a na hory. Byt se prodává včetně nábytku a vybavení dle aktuálních fotografií. Některé spotřebiče jsou zcela nové. Areál se nachází v bezprostřední blízkosti aquaparku Action. Krásná pláž Slunečné pobřeží je vzdálená 10-15 minut chůze ( 800 metrů) a 800 metrů od centra letoviska nabízejícího různé možnosti zábavy.

Komplex je místem plným přírodních krás a nabízí výjimečnou kombinaci hor a mořského vzduchu. Zahradní část komplexu je plocha plná rostlin a stromů o rozloze 15 000m2. Majitelé se zde cítí pohodlně také díky domácí atmosféře relaxační zóny s vodními plochami, skalkami a výhledem do zeleně. Další výhodou lokality je bezprostřední blízkost přírodní rezervace “Kalina” a centrum Slunečného pobřeží. Komplex je vybudován na velkém prostoru, ale přesto nabízející všechny vymoženosti luxusního komplexu – 3 restaurace s mořskou kuchyní, italskou kuchyní a středomořskou kuchyní, bar, kavárnu vídeňského stylu, bazény pro děti a dospělé, obchody, sauny, směnárny, hřiště pro děti, tenisové kurty a fotbalové hřiště, internetovou kavárnu, půjčovnu aut a hlídané parkoviště. Vlastníci nemovitostí v komplexu jsou blízko všem zábavným a rekreačním aktivitám na břehu Černého moře. Aquapark nabízí vodní atrakce pro všechny věkové kategorie, koktejlové bary a restaurace. Rodiče mohou odpočívat s jistotou, že jejich děti jsou v bezpečí během svých hrátek ve vodním zámku nebo v bazénku pro batolata. V jiných částech komplexu se nachází následující vybavení: 3 Restaurace – mořská kuchyně, italská kuchyně a středomořská kuchyně, bary, kavárna, 6 bazénů pro dospělé s plavčíkem, bazén pro děti s plavčíkem, obchody, fitness klub, kosmetický salon, zubní ordinace, zdravotní centrum, směnárna, hřiště pro děti, internetová kavárna, relaxační zóna v zeleni, odpadkové koše a popelníky kolem všech budov, půjčovna aut, hlídané parkoviště, masážní studio, golfové hřiště s 15 jamkami.

Holiday Fort Golf Club a Orchid Fort Garden jsou komplexy vhodné pro rodinnou dovolenou v létě i pro pohodlné celoroční bydlení v nejlepším bulharském černomořském letovisku, Slunečném pobřeží.

Golfový klub Holiday & Orchid Fort se nachází hned vedle krásného aquaparku a 10 minut chůze ( 800 metrů) od krásných pláží Slunečného pobřeží a v těsné blízkosti našeho komplexu Nessebar Fort Club. Poloha komplexu je velmi výhodná – je kousek od přelidněného centra letoviska a zároveň v pěší vzdálenosti od nádherných pláží Slunečného pobřeží a vzrušujícího nočního života v letovisku. Nachází se necelých 500 metrů od centra letoviska Slunečné pobřeží, kde najdete různé možnosti zábavy.

Zahradní plocha komplexu je barevnou kombinací přírodních rostlin a stromů. Majitelé i hosté se budou cítit příjemně v útulném prostředí rekreačních zón s vodou, skalnatými zahradami a výhledem do zeleně.

Podle nedávného výzkumu „Klub Holiday and Orchid Fort: je nejzelenějším komplexem v regionu obce Nessebar v Bulharsku! Terénní úpravy (rostliny a zelené plochy) pokrývají více než 45 000 m2 (přes 4,5 akrů), což je asi 65 % celkové plochy pozemku, na kterém je areál postaven. Ideální místo pro život a trávení letní dovolené!

Infrastruktura Holiday & Orchid Fort Golf Club:

– 2 restaurace bulharské a evropské kuchyně;

– Bar;

– 9 bazénů pro dospělé a děti s plavčíky a bezplatnými lehátky;

– 2 tobogány;

– kulečník a stolní tenis;

– supermarket;

– Obchody;

– Směnárna;

– Dětská hřiště s houpačkami a skluzavkami;

– „Relax“ zóna „oáza“ se stromy, květinami a trávou;

– venkovní fitness;

– Tenisový klub;

– Wi-Fi pokrytí na území areálu

– půjčit auto;

– masáže a SPA;

– Bezplatné parkování pro majitele a hosty;

– Dětský klub

– kancelář – recepce, kde jsou nabízeny všechny druhy služeb a zájezdů

Infrastruktura Nessebar Fort Club zahrnuje:

– dvě restaurace;

– 5 bazénů pro dospělé;

– bazén pro děti;

– supermarket;

– obchody se suvenýry a plážovými doplňky;

– fitness a sauna;

– Směnárna;

– Dětské hřiště s houpačkami a skluzavkami;

– venkovní fitness;

– tenisový kurt / fotbalové hřiště;

– „Relaxová oáza“ – zelená plocha se stromy, květinami, lehátky a houpacími sítěmi,

– Wi-Fi pokrytí na území areálu

– Cestovní kancelář;

– Bezplatné parkování pro majitele a hosty;

– Kancelář – recepce, kde jsou nabízeny všechny druhy služeb a zájezdů.

… A mnohem více! Rozvoj a zlepšování infrastruktury resortu je nepřetržitý proces.

Poplatek na údržbu činí 12,5€/m2 ročně.

Velice dobrá nabídka, doporučujeme!

Koruna se k Euru posunula na nejsilnější úroveň za 11 let! Koupě nemovitosti za Eura nikdy nebyla a nebude výhodnější!

Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.

Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Podlaží
4
Počet podlaží
4
Dispozice
1+kk
Plocha
36 m2
Užitná plocha
31.77 m2
Terasa
Ano
Bazén
9 bazénů
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
430 m
Lékař
710 m
Kavárna
500 m
Restaurace
150 m
Bar
20 m
Škola/školka
730 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00