Byt na prodej v Petrovac v nové, moderní budově

Petrovac Budva, Černá Hora – ID 7200
Plocha 75 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 5/5
Moře 350 m
Stav Volné
Období Letní sezóna

Dvou ložnícjový byt k prodeji v Petrovaci v nové, moderní budově na druhé patro. Dokončení stavby je červen 2023. Oblast Z tohoto prostorného bytu je celkem 75 m2 s balkonem 4 m2. Ten Dispozice bytu je klasická, velký obývací pokoj s jídelním koutem pokoj vedoucí do kuchyně. Byt má také jednu koupelnu a WC. A to, co navíc zdobí tuto nemovitost, jsou dvě ložnice s Krásný výhled na moře. Podlahy v bytě jsou vyrobeny z kvalitních parket a keramika v koupelně, na WC a na balkoně. Byt se nachází v klidné lokalitě a 350 m od pobřeží, A v bezprostřední blízkosti jsou obchody a místní kavárny.

Možnost dokoupení 2 garážových stání na úrovni -3, velikost 14 m2

Budva s osadami Borety, Bečići, Rafailoviči, Pržno, Miločer, Sveti Stefan, Reževiči a Peraziča vytváří jednu z nejkrásnějších riviér a přímoří. Charakterizují ji intimní, skryté zátoky, maličké tiché přístavy, čistý písek, bujná středomořská vegetace.Budva proslula svými rozsáhlými krásnými plážemi (hrubý i jemný písek, drobné oblázky). Soustřeďuje se v ní i v jejích hotelových komplexech živý sportovní, zábavní, společenský a kulturní život. Hotelové komplexy, většinou téměř samostatná hotelová městečka jako je např. Slovenska plaža se nacházejí mimo staré město, za jeho hradbami, v těsné blízkosti moře. Z budvanských pláží byly oceněny prestižní Modrou vlajkou tyto pláže: "Blue Beach", "S&I Beach Life", "Escallera" a "Mogren I". První tři jmenované se nacházejí v zátoce Jaz, jsou písečné a dá se k nim dostat odbočkou 500 m z Jadranské magistrály, západně od Budvy.

Ve střední části černohorského pobřeží leží starobylé město Budva, v současné době snad nejvyhledávanější turistické letovisko v Černé Hoře. Vydáte-li se po dálnici kopírující pobřeží od Kotorského zálivu směrem ke Skadarskému jezeru, přibližně v půli cesty dojedete do oblíbené destinace jménem Budva. Město leží v širokém Budvanském zálivu a před nepříznivými povětrnostními vlivy z vnitrozemí je chrání pohoří Lovćen a Paštroviči.

Podlaží
5
Počet podlaží
5
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
75 m2
Užitná plocha
71 m2
Balkon
Ano
Obchod
410 m
Lékař
310 m
Kavárna
330 m
Restaurace
220 m
Bar
340 m
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00