Domek 1+kk za cenu pozemku, 5 km k moři, Mogilishte

Mogilishte, Bulharsko – ID 6724
40 000 € ≈ 1 015 800 Kč
Plocha 1000 m2
Dispozice 1+kk
Moře 5 000 m
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme vaší pozornosti přízemní domek k rekonstrukci za cenu pozemku, který se nachází se na vesnici pouze 5 km od moře. Dispozice domu je 1+kk, kůlna, venkovní toaleta. Koupelna s toaletou v domě nejsou, ale ve stavebním plánu s nimi bylo počítáno a je možné je dodělat. V patře je možné udělat půdní vestavbu. Zastavěná plocha je 40m2. Do domu je zavedena obecní voda i elektřina. Odpad je řešen septikem. Vytápění je možné kamny, dům má komín. Pozemek 1000 m2, velmi dobře udržovaný. Celý pozemek je oplocený. Pozemek má velký potenciál pro všechny pěstitele ovoce a zeleniny nebo chovu hospodářských zvířat.

Mogilishte je velmi klidná vesnice, 5 km od Kavarny. Žije zde cca 60 stálých obyvatel několik rodin cizinců včetně několika rodin Čechů. Do vesnice vede hlavní silnice ve velmi dobrém stavu. Město Kavarna je přistavním městem v Bulharsku a nachází na skalnatém pobřeží v severní části bulharského pobřeží Černého moře. Počet obyvatel se pohybuje kolem 12 000. Kavarna je známá jako „rockové hlavní město Bulharska“, protože každé léto shromažďuje na jednom pódiu světoznámé rockové kapely. Historické muzeum Kavarna ukrývá nálezy z 5. – 6. století našeho letopočtu. Vystaveny jsou nálezy od thráckých kmenů obývajících kraj, ze života Slovanů a Prabulharů. Je zde kompletní vybavenost, obchody, restaurace, školy, školky, kavárny, nemocnice. Město se může chlubit udržovanou městskou pláží. V blízkosti se nachází opravdové perly severního pobřeží např. mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, Šabla, Bolata, Topola a mnoho dalších. V Kavarně a okolí žije mnoho cizinců mezi nimi i nemálo Čechů. V okolí Kavarny jsou také skály, ze kterých je opravdu dech beroucí výhled na Černé moře. Je zde blízko také množství léčivých teplých pramenů. Také zde najdete lázně z léčivým bahnem, které má prokazatelný účinek na pohybový aparát.

Počet podlaží
1
Dispozice
1+kk
Plocha
1000 m2
Pozemek
1000 m2
Užitná plocha
40 m2
Zastavěná plocha
40 m2
Obchod
6 km
Lékař
6 km
Kavárna
6 km
Restaurace
6 km
Bar
6 km
Škola/školka
5 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00