dům 4+1 v blízkosti pláže, prostorná zahrada, Hadzhi Dimitar

Hadzhi Dimitar, Bulharsko – ID 5766
147 000 € ≈ 3 726 450 Kč
Plocha 1000 m2
Dispozice 4+1
Moře 10 000 m
Stav Volné
Nabízíme vám hezký třípatrový rodinný dům. Velikost domu je 4+1, zastavěná plocha 100 m2, oplocená zahrada 1000m2. Dispozice domu - v přízemí se nachází prostorná kuchyň s jídelnou a menší obývací pokoj. V prvním patře se nachází prostorná ložnice a koupelna s vanou a toaletou a jedna menší místnost, kde by bylo možné udělat kuchyň nebo šatnu.Ve druhém patře je půdní vestavba - velká místnost s částečné skosenými stropy a čtyřmi lůžky. Dům by bylo možné rozdělit na dvě jednotky - přízemí má samostatný vstup a první patro také. Na pozemku je zavedena elektřina, obecní voda a odpad je řešen septikem. Na zahradě je náhradní zásobník na vodu s čerpadlem, nachází se tam také spousta ovocných stromů - třešně, kdoule, fíky, jabloně, hrušně, broskve, švestky. V ceně domu je nábytek, který je nový a zahradní technika. Vzdálenost od pláže je 10km.
Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naši klienti nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.
Hadzhi Dimitar - tato vesnice má plnou občanskou vybavenost včetně školy, školky, obchodu. Vesnicí vede hlavní tah z Rumunska do Varny. Vesnice spadá pod obec Kavarna, je vzdálena od Kavarny cca 10 km, a 10 km je vzdálenost od nejbližší pláže. Město Kavarna je přistavním městem v Bulharsku a nachází na skalnatém pobřeží v severní části bulharského pobřeží Černého moře. Počet obyvatel se pohybuje kolem 12 000. Kavarna je známá jako „rockové hlavní město Bulharska“, protože každé léto shromažďuje na jednom pódiu světoznámé rockové kapely. Historické muzeum Kavarna ukrývá nálezy z 5. – 6. století našeho letopočtu. Vystaveny jsou nálezy od thráckých kmenů obývajících kraj, ze života Slovanů a Prabulharů. Je zde kompletní vybavenost, obchody, restaurace, školy, školky, kavárny, nemocnice. Město se může chlubit udržovanou městskou pláží. V blízkosti se nachází opravdové perly severního pobřeží např. mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, Šabla, Bolata, Topola a mnoho dalších. V Kavarně a okolí žije mnoho cizinců mezi nimi i mnoho českých rodin. V okolí Kavarny jsou také skály, ze kterých je opravdu dech beroucí výhled na Černé moře. Je zde blízko také množství léčivých teplých pramenů. Také zde najdete lázně z léčivým bahnem, které má prokazatelný účinek na pohybový aparát.

Počet podlaží
3
Dispozice
4+1
Plocha
1000 m2
Pozemek
1000 m2
Užitná plocha
100 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Zastavěná plocha
100 m2
Parkování
Ano
Obchod
8 km
Lékař
9 km
Kavárna
8 km
Restaurace
2 km
Bar
8 km
Škola/školka
7 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00