Dům s fantastickým výhledem na moře, 1. řada k moři, Posedarje

Posedarje, Chorvatsko – ID 11980
Plocha 650 m2
Dispozice 4+kk
Moře 10 m
Stav Volné
Období Letní sezóna

Nabízíme k prodeji dvojdomek v první linii u moře s ohromujícím výhledem na azurové vody. Tento domov má rozlehlou zahradu a přímý přístup k moři, nabízející dokonalý pobyt v přímořském ráji.

Dům se skládá z přízemí a prvního patra. V přízemí naleznete koupelnu, kuchyň spojenou s jídelnou, oddělený obývací pokoj a dva pokoje (jeden menší, který je v současné době využíván jako pracovna). Plocha přízemí činí 48,85 m2. Vnitřní schodiště vás zavede do prvního patra, kde se nachází chodba, dvě ložnice, koupelna a nekrytá terasa. Podlaha má rozlohu 49,20 m2. Ve větší místnosti v prvním patře jsou připravené instalace pro kuchyň, což umožňuje první patro fungovat jako samostatný byt, neboť má také vlastní vchod. Na dvoře se nachází garáž o rozloze 19 m2, pod kterou se nachází další komora.

Celková užitná plocha domu činí 117,05 m2. Dům byl postaven na pozemku o velikosti 642 m2.

K dispozici je jedno parkovací místo v garáži a další před ní.

Podlahové krytiny tvoří dlažba a laminát, okna jsou vyrobeny z PVC materiálu.

Dům je vybaven komínem a v přízemí se nachází zděný gril, což přispívá k pohodlnému a příjemnému bydlení u moře.

Dům vyžaduje rekonstrukci, ale jeho výhled na moře a poloha jsou nepřekonatelné. Stávající nábytek zůstává v domě.

Obec Posedarje je vzdálena přibližně 3 km a do města Zadar je to jen asi 20 minut autem, což poskytuje snadný přístup ke všem občanským vybavenostem a zábavním aktivitám.

Posedarje se nachází na pobřeží Novigradského moře a je velmi blízko dálnice, díky čemuž je cestování na toto místo jednodušší a rychlejší, ať už přijedete odkudkoli. Dominantním ekonomickým potenciálem Posedarje je zemědělství a cestovní ruch, stejně jako výhodná dopravní poloha. Četné oblázkové, písečné a kamenité pláže z něj dělají zajímavou turistickou destinaci a v centru najdete vše, co potřebujete pro pohodový každodenní život; obchody, restaurace, kavárny, kliniky, školy atd.

Počet podlaží
2
Dispozice
4+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
650 m2
Pozemek
1003 m2
Užitná plocha
117.05 m2
Terasa
Ano
Lodžie
Ano
Garáž
Ano
Bazén
Ano
Zastavěná plocha
80 m2
Parkování
Ano
Obchod
220 m
Lékař
490 m
Kavárna
400 m
Restaurace
280 m
Bar
240 m
Škola/školka
350 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00