Dům s krásně upraveným dvorem, dvě bytové jednotky - Vir

Vir, Chorvatsko – ID 10510
299 000 € ≈ 7 582 640 Kč
Plocha 350 m2
Dispozice 4+kk
Moře 210 m
Stav Volné
Období Letní sezóna
Dům s krásně upraveným dvorem je na prodej. Jedná se o dům se dvěma bytovými jednotkami, z nichž každá má samostatný vchod.

Skládá se z přízemí a prvního patra. V přízemí je dvoupokojový byt, který se skládá z koupelny, dvou ložnic, kuchyně s jídelnou a obývacím pokojem a zastřešené terasy. Vnější schodiště vede do patra, kde se nachází další dvoupokojový byt, který se skládá z koupelny, dvou ložnic, kuchyně s jídelnou a obývacím pokojem a zastřešené terasy.

V přízemí je dále garáž a komora. Celková plocha domu je 126,67 m2 a byl postaven na pozemku o velikosti 325 m2.
K dispozici jsou celkem 4 parkovací místa.

Vzdálenost této nemovitosti od moře je 210 m, zatímco vzdálenost od centra Vir je 3 km.

Stávající nábytek je zahrnut v ceně. Podlahové krytiny tvoří dlažba a laminát. Okna jsou PVC se žaluziemi. V domě jsou celkem 2 klimatizace. Dům byl postaven v roce 2000 a je zděný.
Dále je k dispozici venkovní gril na dvoře domu.


Ostrov Vir je jedním z nejznámějších turistických center v Chorvatsku. Ostrov Vir se nachází na úplném severozápadě Zadarské župy. Je obklopeno Virským mořem a Povljanským průlivem, stejně jako četnými menšími zátokami. S pevninou je spojen mostem.
Členité pobřeží ostrova Vir, dlouhé 31,43 km, zdobí mnoho pláží, od písečných, oblázkových až po kamenité, skalnaté, od přeplněných, organizovaných pláží s rozmanitým vybavením až po intimní zátoky, jako součást nedotčené přírody. Pláže ostrova Vir, částečně umístěné vedle borových lesů s křišťálově čistým mořem, činí tento ostrov ideálním místem pro rodinnou dovolenou.
Kromě turistiky v letních měsících je Vir v zimě ideální oázou klidu pro rodinný život. Má veškerou potřebnou vybavenost: škola, školka, obchody, autobusové nádraží, restaurace a kavárny.
Vir je 26 km od Zadaru a 12 km od nejbližšího města Nin.

Jsme realitní agentura s dlouholetou zkušeností. Odborně a férově poradíme s výběrem. Postaráme se o to, aby nákup vámi vybrané nemovitosti proběhl hladce a bez starostí. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací.
Pro více zajímavých a aktuálních nabídek se podívejte na naše stránky.
Tým Mojenemovitostumore
Počet podlaží
2
Dispozice
4+kk
Plocha
350 m2
Pozemek
325 m2
Užitná plocha
126.67 m2
Terasa
Ano
Lodžie
Ano
Balkon
Ano
Garáž
Ano
Zastavěná plocha
60 m2
Parkování
Ano
Obchod
700 m
Lékař
270 m
Kavárna
890 m
Restaurace
430 m
Bar
890 m
Škola/školka
340 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00