Dům s krásným výhledem, Camposol, Španělsko

Camposol, Španělsko – ID 10128
77 500 € ≈ 1 887 513 Kč
Plocha 100 m2
Dispozice 3+kk
Moře 15 000 m
Stav Volné
Nabízíme vám ke koupi vilu ve stylu Rebecca s krásným štěrkovým vchodem vpředu a přístavbou na zadní terase. Z velkého střešního solária je panoramatický výhled.

V přední části pozemku je vchod, který má zvýšenou zeď a bránu do štěrkové zahrady se schůdky, které vedou na přední terasu. K dispozici je východně orientovaná zimní zahrada, která je skvělá pro další obytný prostor nebo jako kancelář. Jedná se o nádhernou oblast, kterou si můžete užívat po celý rok, a vedle zimní zahrady je také otevřená terasa pro stolování pod širým nebem.

Při vstupu do vily máme velký salonek se spoustou přirozeného světla. Do jídelny vede oblouk a je zde plně vybavená kuchyň s bohatými stěnovými a spodními linkami, umakartovými pracovními deskami a v kuchyni je zcela nová bílá technika. Z kuchyně je přístup na přístavbu a zadní terasu.

Přístavbu, která je hned vedle kuchyně, lze využít jako technickou místnost, extra jídelnu nebo i jako prodlouženou kuchyň. Odtud vedou schody nahoru do střešního solária, kde je dostatek prostoru pro život pod širým nebem. Ze střešního solária jsou nádherné výhledy, jedny z nejlepších na Camposol.

Na konci obývacího pokoje je klenutý průchod do dvou ložnic. Obě ložnice mohou mít manželskou postel nebo dvojčata a mají vestavěné nadstandardní skříně. Je zde koupelna s vanou.

Tato nemovitost je orientována na východ a je velmi dobře udržovaná. To by udělalo krásný prázdninový dům nebo skutečně váš trvalý domov na slunci.

Nemovitost se nachází v klidné oblasti na stále oblíbeném golfovém hřišti Residential Camposol. Camposol (země slunce) leží v přirozeném, širokém údolí a je obklopen různými horskými pásmy a nádhernou otevřenou, zvlněnou krajinou. Camposol těží ze dvou obchodních center, obě s řadou místních zařízení, včetně 18jamkového golfového hřiště a klubovny, kde se pořádá spousta společenských akcí, živá hudba atd.

Camposol je snadno 15 minut jízdy od krásné pláže. Mezinárodní letiště Murcia (Corvera) je 30 minut jízdy a letiště Alicante je vzdáleno přibližně 1 hodinu.
Počet podlaží
1
Dispozice
3+kk
Plocha
100 m2
Pozemek
97 m2
Užitná plocha
96 m2
Terasa
Ano
Zastavěná plocha
95 m2
Obchod
3 km
Lékař
1 km
Kavárna
3 km
Restaurace
3 km
Bar
750 m
Škola/školka
6 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00