Dům s nádherným výhledem na moře, v první linií, vzácný nález, Byalě

Byala, Bulharsko – ID 3314
222 000 € ≈ 5 492 280 Kč
Plocha 300 m2
Dispozice atypický
Moře 50 m
Stav Volné

Vzácní nález! Nemovitost pro cenitele v první linií s nádherným výhledem na moře. Nabízíme vám ekologicky dům pár kroků od pláže v klidném přímořském městečku Byala. Dům je vyroben z celých cedrových kulatin finskou technologií a má certifikát ECO 1. Pro zachování myšlenky ekologie a jednoty s přírodou je na dvoře použit kámen.

Zastavěná plocha domu je 300 m2. Dům je postaven na parcely o výměře 947 m2. Na dvoře je zpevněné posezení, gril a parkovací místo. Dům může fungovat jako malý rodinný hotel s možností pronájmu pokojů k přenocování. Vzdálenost od domu k pláži je pouhých 50 metrů. Vzdálenost do centra města a celoroční supermarket, poliklinika, lékárna, sportoviště a veškerá občanská infrastruktura je 500 metrů. Dům je ideální řešení pro opravdové znalce přírody a cenitele životního stylu šetrného k životnímu prostředí. Vhodný pro lidi, kteří chtějí strávit čas v klidné atmosféře a zároveň si užívat výhled na moře. Dům má tři podlaží. V prvním patře je kuchyně a hospoda ( nefungují již několik let, další dvě podlaží je obývací část, sestávající se z prostorného obývacího pokoje s prostorem na spaní a vlastní koupelnou ve druhém podlaží a čtyř ložnic, každá s vlastní koupelnou ve třetím podlaží. Dům má na každé podlaží prostorné terasy s panoramatickým výhledem na moře, který zůstane navždy. Žádné výstavby před domem nebudou. Před domem je pozemek, který patří obci, na kterém je malá technická budova. Dům potřebuje rekonstrukci, jednání o cenu je možné. Je potřeba opravit střechu, osvěžit fasádu a zábradlí, osvěžit podlahy v místnostech, oplotit. Velký prostor, který fungoval jako hospoda je také možné opravit a provozovat. Veškeré nutné prostorové požadavky na obnovení provozu jsou k dispozici. Dům má septik, ale lze jej velmi snadno napojit na kanalizaci, která je 10 metrů od domu. Poslední fotografie v galerii patří sousednímu domu, který je identicky a již byl zrekonstruovány. Nemovitost má velký investiční potenciál. Doporučujeme!

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

Byala je administrativní centrum, které se nachází v centrální části bulharského pobřeží mezi dvěma mezinárodními letišti- 50 km od letiště Varna a 60 km od letiště v Burgasu. Městečko nabízí vše, co potřebujete pro pohodlnou rodinnou dovolenou a celoroční bydlení: obchody, banka, nemocnice, škola, pošta, restaurace a kavárny, kosmetické salony, stadion a další. Pobřeží se vyznačuje kombinací mořských zátok, pláže s délkou přes 6 km, písečných dun a malebných bílých skal. Byala je také proslavený centrem vinařství.

Počet podlaží
3
Dispozice
atypický
Výhled na moře
Ano
Plocha
300 m2
Pozemek
947 m2
Užitná plocha
300 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Zastavěná plocha
300 m2
Parkování
Ano
Obchod
330 m
Lékař
220 m
Kavárna
5 km
Restaurace
80 m
Bar
80 m
Škola/školka
90 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00