Duplex 2+kk, 80m od moře, projekt s bazénem a podzemní garáží, výborná lokalita, Golem, Albánie

Durres, Albánie – ID 9443
98 280 € ≈ 2 393 609 Kč
Plocha 84 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 1/5
Moře 80 m
Stav Ve výstavbě
Období Letní sezóna
Mojenemovitostumore zajišťuje kompletní servis, od vyřízení dokumentace, překladů, právní podpory, převodu energií a následně placení provozních poplatků, až po pronájem včetně transferů z letiště, check-inů a check-outů hostů, úklidu s praním a žehlením ložního prádla, inzerce na Bookingu a zdarma na webu společnosti, správu a pravidelné kontroly nemovitosti, provádíme rekonstrukce dle přání klientů a dovybavení. Děláme všechno, co naši klienti potřebují po převodu vlastnictví.

Inzerovaná cena pokrývá všechny náklady spojené s vyřízením procesu koupě nemovitosti, včetně právního servisu, notářských poplatků (notářských daní, daně z převodu) a poplatku za advokátní úschovu.

Nabízíme vám duplexový apartmán o rozloze 2+kk v novém projektu ve výstavbě, v Golem, Albánie. Užitná plocha 77.4 m2, celková plocha 84.8 m2. Situovaný v 1 obytném podlaží. Dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, dvě koupelny s WC a terasa. Projekt nabízí podzemní parkoviště a soukromý plavecký bazén s relaxační zónou. Budova, ve které je apartmán situován se nachází cca 80m od moře. Projekt o výměře 900 m2. Budova se bude skládat z 5 obytných podlaží a bude dokončena v roce 2024. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Kromě blízkosti k moři budete mít vše, co potřebujete pro pohodlný život a relaxaci přímo ve vašem dosahu. Obchody, školy, restaurace a kavárny, kosmetické salony, kliniky a mnoho dalšího - vše je zde pro vás k dispozici.

Investujte v rozvojové zemi s velmi výhodnými podmínkami a Jadranem s nádhernými plážemi jako v Chorvatsku. Teď je ta správná chvíle. Chcete ochránit vaše finance před inflací? Chcete si užívat a přitom vydělávat? Jsme české s.r.o. s dlouholetou zkušeností. Odborně a férově poradíme s výběrem. Postaráme se o to, aby nákup vámi vybrané nemovitosti proběhl hladce a bez starostí. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Řídíme se heslem - Náš vztah koupí nekončí, ale teprve začíná. Nabídneme vám širokou škálu poprodejních služeb (pronájem, údržba, rekonstrukce...). Naši klienti nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.

etovisko Golem je menší městečko, které leží na pobřeží Albánské riviéry. Obrovskou výhodou letoviska Golem v Albánii je skvělá dostupnost a výhodná cenová dovolená Prázdninové letovisko Golem se hodí rodiny s dětmi, páry i jednotlivce. Klidné a zároveň zajímavé místo. Při reformě místní správy z roku 2015 se stal podčástí obce Kavaje. Oblast podél pobřeží je jednou z hlavních albánských plážových destinací, kde se nachází mnoho letovisek a hotelů. Golem zažil rychlý rozvoj.

Pokud jste si z aktuální nabídky nevybrali, nevadí. Umíme pracovat s poptávkou a zkušeně pro vás najdeme váš vysněný apartmán! Více podobných nabídek nemovitostí najdete na naších stránkách.
Podlaží
1
Počet podlaží
5
Dispozice
2+kk
Plocha
84 m2
Užitná plocha
84.8 m2
Terasa
Ano
Garáž
Ano
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
50 m
Lékař
4 km
Kavárna
130 m
Restaurace
60 m
Bar
150 m
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00