Dvouložnícový apartmánj ve Budvě

Budva, Černá Hora – ID 7168
220 000 € ≈ 5 586 900 Kč
Plocha 62 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 4/4
Moře 600 m
Stav Volné
Období Letní sezóna

Dvouložnicový apartmán na prodej ve Budvě v klidné lokalitě v blízkosti moře.

Apartmán má rozlohu 62 m2 a nachází se ve 4. patře.

Dispozice bytu: obývací pokoj kombinovaný s otevřenou kuchyní, dvě ložnice, koupelna a 2 terasy.

Apartmán je zařízený avybavený a prodávané se z veškerým nábytkem.

V ceně je zahrnuto garážové stání.

V docházkové vzdálenosti od bytu jsou obchody, kavárny, restaurace, pošta, autobusové nádraží a všechny ostatní důležité instituce.

Apartmán se nachází pouhých 600 m od moře.

Budva s osadami Borety, Bečići, Rafailoviči, Pržno, Miločer, Sveti Stefan, Reževiči a Peraziča vytváří jednu z nejkrásnějších riviér a přímoří. Charakterizují ji intimní, skryté zátoky, maličké tiché přístavy, čistý písek, bujná středomořská vegetace.Budva proslula svými rozsáhlými krásnými plážemi (hrubý i jemný písek, drobné oblázky). Soustřeďuje se v ní i v jejích hotelových komplexech živý sportovní, zábavní, společenský a kulturní život. Hotelové komplexy, většinou téměř samostatná hotelová městečka jako je např. Slovenska plaža se nacházejí mimo staré město, za jeho hradbami, v těsné blízkosti moře. Z budvanských pláží byly oceněny prestižní Modrou vlajkou tyto pláže: "Blue Beach", "S&I Beach Life", "Escallera" a "Mogren I". První tři jmenované se nacházejí v zátoce Jaz, jsou písečné a dá se k nim dostat odbočkou 500 m z Jadranské magistrály, západně od Budvy.

Ve střední části černohorského pobřeží leží starobylé město Budva, v současné době snad nejvyhledávanější turistické letovisko v Černé Hoře. Vydáte-li se po dálnici kopírující pobřeží od Kotorského zálivu směrem ke Skadarskému jezeru, přibližně v půli cesty dojedete do oblíbené destinace jménem Budva. Město leží v širokém Budvanském zálivu a před nepříznivými povětrnostními vlivy z vnitrozemí je chrání pohoří Lovćen a Paštroviči.

Tuto nabídku si právě prohlíží další 2 lidé
Proces nákupu v Černé Hoře Investice Dofinancování Užitečné informace
Hledáte nemovitost jako investici? Zkuste jainvestuji.cz.
Podlaží
4
Počet podlaží
4
Dispozice
3+kk
Plocha
62 m2
Užitná plocha
58 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
100 m
Lékař
300 m
Kavárna
50 m
Restaurace
70 m
Bar
180 m
Škola/školka
100 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00