Dvoupokojový apartmán s balkonem, výhledem na moře a bazénem, ​​Vodnjan, Barbariga

Vodnjan Barbariga, Chorvatsko – ID 8311
Plocha 40 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 2/3
Moře 1 400 m
Stav Volné
Období Letní sezóna
Nachází se v klidné oblasti nedaleko Barbariga, k dispozici je byt o celkové výměře 40,40 m2. Byt se nachází v prvním patře menšího bytového domu.

Apartmán se skládá z obývacího pokoje, kuchyně s jídelnou, dvou ložnic, koupelny a balkonu s panoramatickým výhledem na bazén, okolí a moře.
Teplota je regulována klimatizací a topení lze instalovat dřevem/peletami a má jedno parkovací místo v objektu. Byt je kompletně zařízený a prodává se jako takový. Nemovitost byla postavena v roce 2013 a bylo instalováno PVC.

Vlastníci apartmánu mají k dispozici prostorný bazén 75 m2, prostor na slunění, zastřešenou terasu, dále je zde strojovna a WC.

Ideální příležitost pro investici pro turistické účely.

Barbariga je istrijská turistická vesnice obklopená nedotčenou přírodou a četnými olivovými háji, která administrativně patří k městu Vodnjan. V osmdesátých letech 20. století byl na území Barbariga postaven apartmánový turistický resort. V této oblasti se nachází mnoho nalezišť z římských dob.

Vodnjan je město v jihozápadním regionu Istrie, 10 km od Puly. Podle legendy bylo založeno ze skupiny sedmi vil, které byly součástí koloniálního majetku v Pule. Je to oblast starých tradic, vystavěná na ruinách prehistorických staveb. Centrum města udržuje svůj středověký vzhled starými úzkými uličkami v charakteristickém goticko-benátském, renesančním i barokním stylu, domy s kamennými fasádami a četnými kostely. Město je plné kulturních a historických památek: kostel sv. Blažeje- největší farní kostel v Istrii (postavený na pozůstatcích ranného římského kostela zničeného v roce 178), kostel sv. Jakuba (doklad o významných historických událostech, jako je podepsání mírové smlouvy s městem Pula v 1331), kostel sv. Kateřiny, kostel Panny Marie Traverserské a palác rodiny Bettica (oblíbený hrad v roce 1330, dnes sídlo muzea). Obyvatelé města si z generace na generaci předávají svůj bohatý místní folklór- cenné a pestré tradiční oblečení, šperky do vlasů, staré písně, tance a ceremonie. Hlavní ekonomické aktivity v této oblasti jsou zemědělství, produkce vína, oliv, chov hospodářských zvířat a v neposlední řadě cestovní ruch.
Podlaží
2
Počet podlaží
3
Dispozice
3+kk
Plocha
40 m2
Užitná plocha
38 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
4 km
Lékař
5 km
Kavárna
6 km
Restaurace
150 m
Bar
150 m
Škola/školka
4 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00