Funkční a plně vybavená restaurace kousek od moře, Kiten

Kiten, Bulharsko – ID 10395
330 000 € ≈ 8 215 350 Kč
Plocha 245 m2
Moře 135 m
Poplatek za služby 1 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme vaší pozornosti plně vybavenou a fungující restauraci o celkové ploše 245,39 m2 v centru města Kiten, v butikové budově poblíž jižní pláže a moře. Restaurace má 60 vnitřních míst a 40 venkovních míst na letní zahrádce.

K dispozici je přilehlá velká kuchyně, plně vybavená pro všechny požadavky (profesionální větrání, konvektomat, pizzerie a sklad se dvěma vchody). Restaurace je vybavena elektřinou, internetem, vodou, odpady a řádně zkolaudována. Není zde roční poplatek za údržbu. Koupě restaurace ve městě Kiten, v blízkosti jizni pláže a centra města má mnoho výhod jako dlouhodobá investice:

1. Turistická destinace: Kiten je oblíbená přímořská destinace, zejména

během letních měsíců. Restaurace může přilákat turisty hledající jídlo a zábavu na vhodném místě, vzdálenost od moře a turistických atrakcí.

2. Blízkost pláže: Restaurace je pro návštěvníky snadno dostupná,

3. Centrální umístění: To zvyšuje její viditelnost a

zpřístupněnost místním i turistům, kteří chtějí zažít atmosféru městské části.

4. Potenciál pro rozmanitost nabídky: Kombinace blízkosti moře a centrum města dává příležitost nabídnout různé menu zahrnující jak mořské pochoutky, tak tradiční bulharské

kuchyně. To je předpokladem širokého okruhu návštěvníků.

5. Rostoucí cestovní ruch: Region zaznamenává nárůst cestovního ruchu, z rostoucích čísel návštěvníků, kteří hledají gastronomické zážitky, bude těžit nový majitel restaurace.

6. Dlouhodobý růstový potenciál: Pokud je investice dobře řízena a poskytuje kvalitní služby, stane se restaurace úspěšným podnikem s dlouhodobým potenciálem růstu a zisku.

Skvělá nabídka! Doporučujeme!

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Kiten je menší přímořské městečko leží v těsné blízkosti Primorska, cca 60 km jižně od Burgasu. Vyniká mimořádně zdravým klimatem a krásnou přírodou, díky spojení lesů a moře. Dříve rybářská osada se stala vyhledávaným přímořským letoviskem. Rozlehlé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře se střídají se skalnatými útesy. Kitenský záliv je považován za jedno z nejkrásnějších měst jižního Černomoří. Na pláži naleznete širokou nabídku vodních sportů a atrakcí. V přístavu je jachtařský klub a pořádají se zde školy potápění. Letovisko je vhodné pro milovníky jachtingu a rybaření. Za ráj rybářů můžeme považovat ústí řeky Karakarač, která se zde vlévá do moře. V městečku je množství kavárniček, restaurací, barů a obchodů.

Plocha
245 m2
Pozemek
245.39 m2
Užitná plocha
191.61 m2
Zastavěná plocha
245.39 m2
Obchod
120 m
Lékař
240 m
Kavárna
150 m
Restaurace
20 m
Bar
140 m
Škola/školka
70 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00