Garsoniéra v luxusním projektu, v blízkosti moře, Golem, Albánie

Durres, Albánie – ID 10183
46 000 € ≈ 1 120 330 Kč
Plocha 36 m2
Dispozice studio
Podlaží 3/6
Moře 200 m
Stav Ve výstavbě
Období Letní sezóna
Mojenemovitostumore zajišťuje kompletní servis, od vyřízení dokumentace, překladů, právní podpory, převodu energií a následně placení provozních poplatků, až po pronájem včetně transferů z letiště, check-inů a check-outů hostů, úklidu s praním a žehlením ložního prádla, inzerce na Bookingu a zdarma na webu společnosti, správu a pravidelné kontroly nemovitosti, provádíme rekonstrukce dle přání klientů a dovybavení. Děláme všechno, co naši klienti potřebují po převodu vlastnictví.

Inzerovaná cena pokrývá všechny náklady spojené s vyřízením procesu koupě nemovitosti, včetně právního servisu, notářských poplatků (notářských daní, daně z převodu) a poplatku za advokátní úschovu.

Nabízíme vám garsoniéru o celkové ploše 36.81 m2, v nové rezidenční budově ve výstavbě, v Golem, Albánie. Po prodeji zajistíme kompletní vybavení nemovitosti podle vašich přání. Jedná se o nejnovější rezidenční projekt, který nabídne nejen výjimečný komfort, ale také užitečné zelené plochy, které se stanou místem setkávání a relaxace pro celou rodinu.

Klíčové vlastnosti projektu:
- Vnitřní dvorky: Architektura budovy byla navržena tak, aby vytvářela vnitřní travnaté prostory, které budou poskytovat klid a relaxaci pro budoucí majitele. Pro děti zde bude dostatek místa na hry a zábavu.

- Luxusní design: Každý detail byl pečlivě promyšlen, aby splnil vysoké standardy pohodlí a elegance. Moderní a vkusná architektura budovy zajistí, že projekt zaujme i po vzhledové stránce.

- Blízkost pláže: Užijete si krásy moře, protože pláž je vzdálená pouhých 200 metrů od rezidence.

- Výborná občanská vybavenost: V docházkové vzdálenosti naleznete restaurace, kavárny, obchody a vše, co potřebujete pro pohodlný život.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Investujte v rozvojové zemi s velmi výhodnými podmínkami a Jadranem s nádhernými plážemi jako v Chorvatsku. Teď je ta správná chvíle. Chcete ochránit vaše finance před inflací? Chcete si užívat a přitom vydělávat? Jsme české s.r.o. s dlouholetou zkušeností. Odborně a férově poradíme s výběrem. Postaráme se o to, aby nákup vámi vybrané nemovitosti proběhl hladce a bez starostí. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Řídíme se heslem - Náš vztah koupí nekončí, ale teprve začíná. Nabídneme vám širokou škálu poprodejních služeb (pronájem, údržba, rekonstrukce...). Naši klienti nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.

Letovisko Golem je menší městečko, které leží na pobřeží Albánské riviéry. Obrovskou výhodou letoviska Golem v Albánii je skvělá dostupnost a výhodná cenová dovolená. Prázdninové letovisko Golem se hodí rodiny s dětmi, páry i jednotlivce. Klidné a zároveň zajímavé místo. Při reformě místní správy z roku 2015 se stal podčástí obce Kavaje. Oblast podél pobřeží je jednou z hlavních albánských plážových destinací, kde se nachází mnoho letovisek a hotelů. Golem zažil rychlý rozvoj.

Pokud jste si z aktuální nabídky nevybrali, nevadí. Umíme pracovat s poptávkou a zkušeně pro vás najdeme váš vysněný apartmán! Více podobných nabídek nemovitostí najdete na naších stránkách Mojenemovitostumore.
Podlaží
3
Počet podlaží
6
Dispozice
studio
Plocha
36 m2
Užitná plocha
36.81 m2
Balkon
Ano
Garáž
Ano
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
350 m
Lékař
6 km
Kavárna
420 m
Restaurace
470 m
Bar
550 m
Škola/školka
930 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00