Garsonka v nové rezidenci se střešním bazénem, 2 minuty chůze od vyhlášené pláže, v Sarandě, Albánie

Saranda, Albánie – ID 9158
81 846 € ≈ 1 993 359 Kč
Plocha 59 m2
Dispozice studio
Podlaží 1/6
Moře 100 m
Poplatek za služby 25 € za měsíc
Stav Ve výstavbě
Období Letní sezóna
Nabízíme vám investiční nemovitost v novém projektu, který se staví v půvabné Sarandě. Představujeme vám rezidenci, nejnovější přírůstek k úžasnému pobřeží Saranda v Albánii. S úchvatným panoramatickým výhledem na Středozemní moře je tato 6patrová budova skutečnou oázou luxusu a pohodlí. Nachází se jen 2 minuty od vyhlášené pláže Zero Zero a nabízí dokonalý únik od shonu každodenního života. Představte si, že se probouzíte za zvuku vln a vychutnáváte si ranní kávu na svém soukromém balkoně s výhledem na křišťálově čisté vody. Ale to není všechno. Rezidence se může pochlubit jedinečnou funkcí, která ji odlišuje od jakékoli jiné budovy v této oblasti - bazén na vrcholu! Ponořte se do osvěžující vody, opalujte se a užijte si úžasný výhled na pobřeží Sarandy. Ať už hledáte rekreační dům nebo trvalé bydliště, tato rezidence je perfektní volbou. Díky svému špičkovému vybavení a vynikající poloze nabízí dokonalý středomořský životní styl.

Všechny apartmány budou při předání klíčů vybaveny dlažbou, obklady v koupelnách (podlaha + stěny), sanitou v koupelně, venkovními a vnitřními dveřmi a vymalovanými stěnami. Ve fázi výstavby si jako kupující můžete sami zvolit barvu stěn, obkladů a koupelnového vybavení.

Garsonka o celkové ploše 59,5 m2 a o užitné ploše 46,80 m2. Je situovaný v 1 patře. Dispozice je obývací pokoj, koupelna s toaletou a balkon o rozloze 6,15 m2.

Platební plán:
Platba za koupi nemovitosti probíhá na splátky.
1. Kupující uhradí rezervační zálohu na blokaci nemovitosti.
2. Kupující uhradí splátku ve výši 40 % z hodnoty investice do 14 dnů od podpisu notářské smlouvy.
3. Kupující uhradí splátku ve výši 30 % z hodnoty investice po dokončení rámcové fázi výstavby definované ve smlouvě.
4. Kupující uhradí splátku ve výši 25 % z hodnoty investice při předání klíčů od dokončeného bytu.
5. Zbývajících 5 % uhradí kupující po obdržení Certifikátu.

Inzerovaná cena pokrývá veškeré náklady spojené s vyřízením procesu koupě nemovitosti, včetně: notářské poplatky (notářské daně, daň z převodu, kolky), úřední překlady do angličtiny a veškeré činnosti nutné k uzavření kupní smlouvy. Poplatek za správu a údržbu společných prostor je 25 eur měsíčně.

Pro více informací neváhejte kontaktovat RK.
Podlaží
1
Počet podlaží
6
Dispozice
studio
Plocha
59 m2
Užitná plocha
46.8 m2
Balkon
6.15 m2
Garáž
Ano
Bazén
Bazén
Obchod
90 m
Lékař
240 m
Kavárna
140 m
Restaurace
60 m
Bar
50 m
Škola/školka
530 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00