Hezký 2+kk, komplex Sea Diamond, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 7869
49 000 € ≈ 1 245 825 Kč
Plocha 43 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 2/6
Moře 400 m
Stav Volné
Období Celoroční
Nabízíme vám hezký 2+kk v komplexu Sea Diamond na Slunečním pobřeží, Bulharsko. Apartmán má 43,50 m2, nachází se ve druhém podlaží ze šesti pater. Dispozice je předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupena s toaletou, balkón. Cena je včetně kompletního nábytku a vybavení dle aktuálních fotografií. Komplex Sea Diamond se nachází v západní části letoviska Slunečné pobřeží, v klidné a tiché ulici. Nové město Nesebar je v docházkové vzdálenosti. Infrastruktura oblasti je dobře organizovaná, s nezbytnými komunikacemi. V blízkosti se nachází řeka a velký, přírodní park s bohatou jižní vegetací, supermarket, obchody, restaurace, kavárny, zdravotní středisko, lékárna, letní atrakce, autobusové zastávky. Na oblíbenou pláž Cacao Beach dojdete za pouhých 5 minut (400 metrů). Infrastruktura a občanská vybavenost v komplexu:
• prostorná vstupní hala s recepcí;
• bar u bazénu;
• plavecký bazén;
• lehátka a slunečníky;
• 24hodinový obchod s potravinami;
• nepřetržitá bezpečnost;
• parkování.
Poplatek na údržbu činí 10€/ m2 ročně. Velice dobrá cena! Doporučujeme!
Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.
Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.
Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.
Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.
Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím.
Podlaží
2
Počet podlaží
6
Dispozice
2+kk
Plocha
43 m2
Užitná plocha
38.28 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
190 m
Lékař
980 m
Kavárna
460 m
Restaurace
150 m
Bar
280 m
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00