Hezký 2+kk, v komplexu Solmarin, Sluneční pobřeží

Sluneční pobřeží, Bulharsko – ID 8592
55 000 € ≈ 1 338 700 Kč
Plocha 69 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 4/5
Moře 600 m
Poplatek za služby 9 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční
Top cena! Nabízíme Vám hezký 2+kk o ploše 69 m2. Apartmán se nachází ve čtvrtém podlaží z pěti pater. Dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s WC a balkon přístupný z obou pokojů. Apartmán se nachází v komplexu Solmarin na Slunečném pobřeží, pouhých 600 metrů od pláže. Veškerá občanská vybavenost a zábava jsou v docházkové vzdálenosti. V komplexu jsou Vám i Vašim hostům k dispozici:
sezónní venkovní bazén, dětský bazén, relaxační zóny, restaurace, dětské hřiště, 24h bezpečnost, parkování, výtah.
Action AquaPark je vzdálený jen 1,4 km.
Poplatek na údržbu činí 9€/m2 ročně.
Velice dobrá nabídka, doporučujeme!
My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.
Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.
Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.
Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.
Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.
Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí
Podlaží
4
Počet podlaží
5
Dispozice
2+kk
Plocha
69 m2
Užitná plocha
60.72 m2
Balkon
Ano
Bazén
2 bazény
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
350 m
Lékař
700 m
Kavárna
510 m
Restaurace
60 m
Bar
70 m
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00