Hezký 2+kk v Saint Ivan Ski & SPA top cena, Bansko

Bansko, Bulharsko – ID 4342
Plocha 55 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 1/4
Moře 140 000 m
Sjezdovka 1 000 m
Stav Volné
Nabízíme krásný 2+kk v resortu Saint Ivan Ski & SPA, 1000 metrů od lyžařského vleku. Dispozice bytu je obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s toaletou, balkon s výhledem na hory. Byt se nachází v přízemí ze čtyř pater a má plochu 55m2. Saint Ivan Ski & SPA se nachází na výhodném a nabízí bezplatné soukromé parkoviště, 24 hodinovou recepci, fitness a zahradu s posezením. Kyvadlová doprava na lanovky je k dispozici na vyžádání a za příplatek. K dispozici je také půjčovna aut. Během 10 minut chůze se dostanete do centra Banska s celou řadou kaváren, barů, restaurací a obchodů s potravinami.
Bansko je oblíbenou destinací, protože je blízko Řecka - pouhých 140 km od Egejského moře. 6 km od Banska jsou horké minerální prameny.
Zimní turistika
Podle evropského průzkumu lyžařských středisek v Evropě patří Bansko mezi nejoblíbenější střediska. Střediska jsou řazena do šesti kategorií podle délky sjezdovek. Se sjezdovkami od 51 do 100 km je Bansko na prvním místě! Jedná se o nejlevnější středisko v této kategorii zkoumaných středisek. 75 km profesionálně připravené a spolehlivě zajištěné sjezdovky, dobrá lyžařská škola a lyžárna, které jsou k dispozici lyžařům a snowboardistům.
27 km moderní vysokokapacitní vleky přepravují hosty rychle a pohodlně na sjezdovky, které jsou perfektně připraveny s bezvadně fungujícím zařízením.
Lyžařský areál má celkem 17 značených tratí o celkové délce 65 km, z toho 9 km jsou lyžařské silnice. Bansko nabízí jedinečnou příležitost na 16 km souvislý sestup. Posledních 7 km ze sjezdovky, která spojuje lyžařské středisko s městem Bansko jsou vybaveny 40 děly pro umělé zasněžování a osvětlením pro noční lyžování.
Celkový počet vleků je 23 - sedm míst k sezení, z toho dva nové, 6 výtahů a deset dětských vleků. K dispozici jsou nové dětské výtahy a školka.

Co naše agentura nabízí:
- Jen a jen u nás 3D virtuální prohlídka
- Bezplatná videoprohlídka v reálném čase
- Konzultace zdarma
- Zaručená právní ochrana
- Možnost nákupu na dálku (vypracování plné moci zdarma)
- Kompletní servis po transakci (daňová registrace, změna elektřiny a vody)
Očekáváme vás!Podlaží
1
Počet podlaží
4
Dispozice
2+kk
Plocha
55 m2
Užitná plocha
48 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
20 m
Lékař
440 m
Kavárna
20 m
Restaurace
40 m
Bar
110 m
Škola/školka
270 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00