Hezký 3+kk s výhledem na bazén, v komplexu Royal Sun, Sluneční pobřeží

Sluneční pobřeží , Bulharsko – ID 7160
98 000 € ≈ 2 385 320 Kč
Plocha 90 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 4/6
Moře 500 m
Poplatek za služby 15 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční
Nabízíme krásný a prostorný 3+kk o velikosti 90 m2, situovaný ve čtvrtém podlaží ze šesti pater v komplexu Royal Sun na Slunečním pobřeží, Bulharsko. Cena je včetně kompletního nábytku a vybavení dle aktuálních fotografií. Dispozice- předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, koupelna s toaletou, balkon s výhledem na bazén. Nabídka ideální na pronájem a celoroční užívání.
Komplex Royal Sun, ve který je apartmán situován je perfektně udržovaný, bohatě vybavený a v celoročním provozu. Vzdálenost od pláže je 450 metrů, veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti.
Majitelům a jejich hostům jsou v komplexu k dispozici:
Unikátní park o rozloze 10 000 m2.
Dětský koutek
3 bazény včetně dětského o ploše přes 1000 m2.
Spa centrum - masáže, jacuzzi, sauna, solárium, kosmetika, lékařské služby
tělocvična
Supermarket
Restaurace
Lobby bar
Obchody
24hodinová ostraha a údržba
Recepce
Poplatek na údržbu činí 15€/ m2 ročně.
Velice dobrá nabídka, doporučujeme!
My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.
Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.
Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.
Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.
Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.
Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.
Podlaží
4
Počet podlaží
6
Dispozice
3+kk
Plocha
90 m2
Užitná plocha
79 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
130 m
Lékař
1 km
Kavárna
330 m
Restaurace
180 m
Bar
100 m
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00