Hezký 3+kk s výhledem na moře, 500m od pláže, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 8034
96 300 € ≈ 2 402 204 Kč
Plocha 105 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 6/6
Moře 500 m
Poplatek za služby 450 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme, prostorný apartmán o rozloze 3+kk, o velikosti 105m2, situován v šestém podlaží ze šesti pater v komplexu SunSet Beach ve Sveti Vlas, Bulharsko Dispozice je: předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, koupelna s toaletou, balkón s výhledem na moře. Cena je včetně nábytku a vybavení dle aktuálních fotografií. Komplex má neustálý video dohled, ostrahu a kontrolu vstupu. Nedaleko je autobusové nádraží, celoroční hypermarket, policie, zdravotní středisko a obchody s domácími spotřebiči. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Pláž je vzdálena 500 metrů. V komplexu jsou: bazén s relaxační zónou, dětské hřiště, parkování, zelený, dobře udržovaný areál. Poplatek na údržbu činí 450€ ročně. Velice výhodná cena! Doporučujeme!

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.

Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Podlaží
6
Počet podlaží
6
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
105 m2
Užitná plocha
92.4 m2
Balkon
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
200 m
Lékař
940 m
Kavárna
270 m
Restaurace
130 m
Bar
220 m
Škola/školka
720 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00