Hezký 3+kk v blízkosti pláže, k celoročnímu užití, Sluneční pobřeží

Sluneční pobřeží, Bulharsko – ID 8169
67 700 € ≈ 1 649 849 Kč
Plocha 59 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 4/6
Moře 400 m
Poplatek za služby 10 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční
Nabízíme apartmán 3+kk, o velikosti 59m2, situován ve čtvrtém podlaží ze šesti pater v soukromém komplexu Gerber 3 na Slunečním pobřeží, Bulharsko. Dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, koupelna s toaletou a balkon. Cena je včetně nábytku a vybavení dle fotografií. Gerber 3 se nachází ve velmi výhodné oblasti pro celoroční život a rekreaci. Pláž je vzdálená jen 400 metrů 5-7 minut chůze a velký supermarket Mladost je vzdálený jen 5 minut chůze, dále se zde nachází banky, obchody, kavárny, restaurace a autobusová zastávka. Nedaleko jsou také 2 parky s dětským hřištěm. Komplex se nachází na pozemku o celkové ploše 2 662 m2. V komplexu je bazén s relaxační zónu, ochrana, dobře udržovaný, oplocený areál. Poplatek na údržbu činí 10€/m2 ročně.
My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.
Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.
Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.
Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.
Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.
Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Podlaží
4
Počet podlaží
6
Dispozice
3+kk
Plocha
59 m2
Užitná plocha
51 m2
Balkon
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
420 m
Lékař
2 km
Kavárna
730 m
Restaurace
90 m
Bar
90 m
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00