Hezký a prostorný dům v dobré lokalitě, Mazarrón Country Club, Španělsko

Mazarrón Country Club, Španělsko – ID 6972
180 000 € ≈ 4 381 200 Kč
Plocha 300 m2
Dispozice 3+kk
Moře 13 000 m
Stav Volné
Nabízíme vaší pozornosti samostatně stojící vilu ve stylu Capricho se 2 ložnicemi a 1 koupelnou, která stojí na pozemku 300 m2. Tato nemovitost nabízí prostorný obývací pokoj, kuchyň a venkovní prádelnu. Dům je na prodej nezařízený, můžete ho tedy vybavit dle svých představ. V případě zájmu s nábytkem a vybavením pomůžeme!

Z kuchyně máme přístup do venkovní prádelny.

Na zahradě je dostatek prostoru pro instalaci bazénu nebo vířivky.

K dispozici je také parkování mimo silnici.

Tato nemovitost je jednopodlažní vila s věžičkou, která je přístupná po schodech na střešní terasu. Tento prostor lze využít jako úložný prostor i jako malou místnost navíc.

Mazarron Country Club je exkluzivní uzavřená komunita, jen pár minut jízdy od města Mazarron a nádherných pláží, které dosáhly standardu modré vlajky.
Mazarron Country Club má velký společný bazén, tenisové kurty, dráhy na petanque, bar a restauraci. Urbanizace je obklopena četnými kopci a horskými pásmy.

Nejbližší obchody a golfové hřiště jsou v Camposol Golf Resort, vzdáleném asi 5 minut. Jsou zde dvě nákupní zóny. Hlavní obchodní oblast je v sektoru B. Je zde velký supermarket, různé další obchody, veterináři, optika, kadeřnictví, zubař, banky, pošta, bary a restaurace včetně indické, čínské, španělské, anglické, italské a bulharské.
Počet podlaží
1
Dispozice
3+kk
Plocha
300 m2
Pozemek
298 m2
Užitná plocha
296 m2
Terasa
Ano
Zastavěná plocha
295 m2
Parkování
Ano
Obchod
2 km
Lékař
3 km
Kavárna
3 km
Restaurace
200 m
Bar
2 km
Škola/školka
4 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00