Hezký apartmán v blízkosti moře, v Bečići

Bečići, Černá Hora – ID 7779
115 000 € ≈ 2 915 250 Kč
Plocha 47 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 3/6
Moře 450 m
Stav Volné
Období Letní sezóna
Nabízíme ke koupi apartmán s jednou ložnicí, nacházející se v Becici v klidné lokalitě v blízkosti moře. Byt má rozlohu 47 m2 a nachází se ve 3. patře.
Dispozice: obývací pokoj s jídelnou spojenou s otevřenou kuchyní, ložnice, koupelna, balkon. Apartmán je zařízený a vybavený a prodává se s veškerým nábytkem.
Před budovou a kolem budovy je parkoviště
V docházkové vzdálenosti jsou obchody, kavárny, restaurace, pošta, autobusové nádraží a všechny důležité instituce.
Apartmán je jen 450 m od moře.

Pod ochranou pohoří Lovčen v čarokrásné zátoce vysypané pískem vybudovali Černohorci malou osadu Bečići. Bečiči leží v Budvanském zálivu, východně od Budvy, kam vede čtyřkilometrová pobřežní promenáda. Letovisko Bečiči je v podstatě pokračováním letoviska Budva. Chloubou letoviska je jeho překrásná pláž o délce 1 800 m, kterou odborníci již v r. 1936 prohlásili za nejkrásnější pláž ve Středomoří. Její příjemný hrubší písek získal v témže roce i na mezinárodní výstavě v Paříži nejvyšší ocenění.
Bečići je malebné městečko nad písčitou zátokou, lemovanou borovicovými lesy. Původně rybářská vesnička se dnes může pochlubit nejkrásnější pláží Evropy. Bečićská pláž má vysoké hodnocení ve všech ukazatelích. Nabízí nejen příjemný odpočinek na pláži, ale také sportovní vyžití – sportoviště na pláži či různorodé vodní sporty.
Podlaží
3
Počet podlaží
6
Dispozice
2+kk
Plocha
47 m2
Užitná plocha
45 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Obchod
1 km
Lékař
3 km
Kavárna
1 km
Restaurace
1 km
Bar
1 km
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00