Hezký apartmán v klidné lokalitě v blízkosti moře, Bar

Bar, Černá Hora – ID 9001
Plocha 41 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 3/7
Moře 690 m
Stav Volné
Období Celoroční

Hezký 2+kk apartmán v Bar. Apartmán se nachází v klidné lokalitě v blízkosti moře. Apartmán má rozlohu 41 m2 a nachází se ve 3. patře.

Dispozice: obývací pokoj s jídelnou propojený s otevřenou kuchyní, ložnice, koupelna a balkon. Apartmán je zařízený a vybavený, prodává se s veškerým nábytkem.

Před budovou a kolem ní je parkoviště.

V docházkové vzdálenosti jsou obchody, kavárny, restaurace, pošta, autobusové nádraží a všechny další důležité instituce. Apartmán se nachází 690 m od moře.

Bar je přímořské městečko s 37 000 obyvateli, což jej dělá největší v jižní části. Že město vzniklo až ke konci 19. stol. poznáme hned z neobvykle řešené architektury. Z místního přístavu jezdí trajekty do Itálie ( Bari), Řecka a Slovinska po celý rok. Během sezóny jsou v provozu i další spoje podle aktuálních požadavků turistů.

Končí zde železniční trať Bělehrad - Podgorica - Bar.

Centrum města není tak výrazné, najdeme tady samé betonové stavby. Nejkrásnější a nejzelenější částí je Topolica, která leží pouze 500 m od přístavu. Určitě bychom měli navštívit palác pro krále Nikolu I., který byl postaven na konci 19. století a dnes působí jako historické a archeologické muzeum. Leží v zahradě kde můžeme obdivovat několik desítek exotických dřevin.

Koupání v této oblasti patří k těm lepším v Baru. Pláž, která má okolo 800 metrů, nabízí procházku k jachtařskému přístavu. To ale není pouze jediná možnost odpočinku na pláži. Dalším je např. dlouhá, 2 kilometrová, lesem obklopená, oblázková pláž Šušanj.

Když se vydáme na loďce nebo člunu jižněji od Baru, najdeme spoustu malinkých pláží, které jsou osamocené a přímo lákají k prozkoumání.

Úplně na samém jihu riviéry je známá pláž Tropicana, která se chlubí prestižním oceněním Modré vlajky nejen za čistotu moře i prostředí, ale i za výbornou kvalitu poskytovaných služeb a jejich bezpečnost.

A to nejlepší nakonec: Nejvyhledávanější a podle místních nejhezčí pláž Barské riviéry je tzv. Červená pláž. Název je podle romantické barvy, kterou zde najdete. Písek je červený, oblázky na pláži a dokonce i v moři se blýská sem tam červený kamínek.

V Baru je všeho dost. Romantici se můžou procházet v nekonečných olivových hájích, jejichž olivy patří k nejlepším na Jadranu.

Sportovně založení jedinci se také zaručeně nudit nebudou. Mohou si vybrat míčové, atletické, vodní nebo podvodní sporty např. ve středisku Madjarica, na plážích nebo v potápěčských centrech. Ty najdeme v Baru hned dvě. V srpnu se můžete přihlásit do známého plaveckého marathónu, který měří pět kilometrů.

Podlaží
3
Počet podlaží
7
Dispozice
2+kk
Plocha
41 m2
Užitná plocha
39 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
540 m
Lékař
740 m
Kavárna
60 m
Restaurace
320 m
Bar
60 m
Škola/školka
510 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00