Hezky zařízený 2+kk, 200 metrů od pláže, vhodný na pronájem, Sluneční pobřeží

Sluneční pobřeží, Bulharsko – ID 7106
Plocha 56 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 2/6
Moře 200 m
Stav Volné
Období Celoroční
Nabízíme krásný apartmán, situovaný v perfektně udržovaném komplexu River Park na Slunečním pobřeží, Bulharsko. Rozloha bytu je 2+kk, celková plocha činí 56 m2. Skládá se ze vstupní chodby, kuchyňského koutu s jídelnou, ložnice, koupelny s toaletou a terasy s výhledem na moře. Prodává se plně zařízený. Byt je situován ve druhém podlaží ze šesti. Velice příjemný a hezký byt v perfektním stavu. River Park je moderní, pohodlný komplex, postavený v jedné ze zelených a klidných oblastí letoviska, pouhých 200 metrů od pláže. Kousek od historického města Nesebar (zapsané na seznamu UNESCO), 25 km od mezinárodního letiště v Burgasu. Veškerá občanská vybavenost a infrastruktura jsou v docházkové vzdálenosti. Během letní sezóny jsou byty v River Parku snadno pronajímatelné, areál je vhodný i pro celoroční bydlení. Komplex vás oslní nejen svoji zajímavou architekturou a výbornou lokací, ale také svojí velkou nabídkou typickou pro 4* hotel. Majitelům a jejích hostům jsou v komplexu k bazén s relaxační zónu, dětské hřiště, recepce, 24h bezpečnost, parkoviště, zahrada a perfektně udržovaný areál. Poplatek za údržbu činí 9€/m2 ročně.
Koruna se k Euru posunula na nejsilnější úroveň za 11 let! Koupě nemovitosti za Eura nikdy nebyla a nebude výhodnější!
Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.
Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.
Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.
Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.
Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.
Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.
Podlaží
2
Počet podlaží
6
Dispozice
2+kk
Plocha
56 m2
Užitná plocha
49 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Obchod
440 m
Lékař
1 km
Kavárna
530 m
Restaurace
180 m
Bar
160 m
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00