Ideálně na investici , potenciál 1500 eur měsíčně

Pafos, Kypr – ID 8993
250 000 € ≈ 6 223 750 Kč
Plocha 100 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 2/3
Moře 1 500 m
Stav Ve výstavbě

Top investice, potenciál 1500 eur měsíčně. Ideálně na dlouhodobý pronájem nebo krátkodobý pronájem turistům.

Střešní bazén s lehátky a krásným výhledem na moře !

Pafos je turistický centrum ostrova a aktuálně velmi potenciální místo na investici. Aktuálně se ve městě staví dvě americké univerzity a nájmy šli nahoru. Jsou zde několik světoznámých golfových klubů a letiště je vzdálené pouhých 30 min od naších projektů. Na místě máme zástupce z ČR.

Potenciál pronájmů apartmánu činí minimálně 1500 eur měsíčně. Máme oficiální čísla, neváhejte nás kontaktovat.

Chcete bezpečně ochránit Vaše finance před inflací ? Hledáte nemovitost na Kypru přímo od developera, uvítali byste českého zástupce na místě ? Jste na správném místě. Již 10 let jsme Vaším zástupcem u moře v různých zemích světa. Sami vlastníme nemovitosti v těchto destinacích a známe dokonale místní trh.

Jedná se o evropskou část ostrova, vzdálená pouhých 25 minut z letiště v Pafosu. Byt má k dispozici dvě koupelny. V blízkosti je světoznámý golf club, nemocnice , univerzita, úplně vše. Poradíme i s hypotékou na místě.

Je to jedním z nejexkluzivnějších apartmánových projektů v Pafosu s moderním designem zaměřeným na luxusní moderní otevřené bydlení. Developer používá ti nejkvalitnější materiály v regionu a akceptuje cryptoplatby.

Obrovská výhoda u tohoto projektu je skutečnost, že máme českého zástupce na místě , který je ve vedeni společností a muže Vám poradit a pomoct se vším , včetně všech před a poprodejních služeb případně i s hypotékou na místě.

Projekt byl inspirován pěstováním vzácných drahokamů, nabízí výjimečnou polohu a náš moderní design zaměřený na luxusní moderní bydlení v otevřeném prostoru.

Komplex se skládá ze 4 apartmánů se dvěma ložnicemi a 2 apartmánů se třemi ložnicemi, které se rozkládají na prvních dvou podlažích s velkou venkovní verandou. Luxusní vybavení zahrnuje chytré technologie, kryté parkoviště a skladovací prostory.

Každý apartmán je navržen tak, aby měl moderní půdorys s využitím prostoru a světla, které je k dispozici, a vytvářel snadný tok mezi místnostmi s otevřenou kuchyní a jídelnou.

Nachází se v srdci Kissonerga, exkluzivní oblasti, která spojuje přístav v Pafosu , město Pafos a dálnici. Jste jen pár minut chůze od centra a máte přístup do krásného parku a dětského hřiště přímo naproti vašemu objektu. Lepší místo skutečně neexistuje.

Proč novostavby na Kypru v Pafosu:

- 6 % návratnost přes dlouhodobý pronájem

- Nejdelší sezona v Evropě

- Známá turistická centra

- Výhodná daňová politika

- Ideální místo pro odchod do důchodu

- zdravá strava

- multikultura

- anglické školy/ školky a univerzity

- zdravý životní styl

- cenově dostupné lety

- možnost lyžování na Trodose ( Leden , Únor ) a zároveň procházka na slunci u moře v zimních měsících

Apartmán je ideální investicí pro trvalé bydlení nebo jako investiční dům a doporučujeme ho také pro získání trvalého pobytu na Kypru, dlouhodobý pronájem nebo investici do rekreačního pronájmu.

Příslušenství projektů :

Bázeň na střeše, lehátky

Skrytá klimatizace

Kryté parkoviště

Elektrické brány

Certifikát energetické účinnosti A

Komplex bran

Žulové pracovní desky

Prádelna

Chytrá domácnost - home smart system

Úložiště

Vstupní video systém

Podlaží
2
Počet podlaží
3
Dispozice
3+kk
Plocha
100 m2
Užitná plocha
97 m2
Balkon
11 m2
Garáž
Ano
Parkování
Ano
Sklep
Ano
Obchod
90 m
Lékař
110 m
Kavárna
110 m
Restaurace
160 m
Bar
160 m
Škola/školka
130 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00