Jedinečná vila s výhledem na moře, Budva, Tudorovici, Černá Hora

Budva, Tudorovici, Černá Hora – ID 8020
Plocha 1092 m2
Dispozice atypický
Moře 2 000 m
Stav Volné
Období Celoroční

Na prodej pečlivě navržená, prostorná vila postavená ve středomořském stylu s vkusně zařízenými interiéry, která se nachází v Tudorovici, poblíž Sveti Stefan, v nadmořské výšce 285 m nad mořem. Stavba dokončena v roce 2020 a od té doby je ve vlastnictví majitele. Vila je navržena a vybavena pro pohodlné celoroční bydlení. Neomezený úžasný 180° výhled na moře dělá z této vily jedinečnou příležitost pro klidný a pohodlný život.

Vila se nachází na velkém pozemku 1092 m2 a vnitřní prostor je 185 m2. Dům je postaven podle standardů vysoké energetické účinnosti a izolačních technik, které výrazně snižují náklady na chlazení a vytápění.

Jeden velký apartmán 100 m2. zabírá celé první patro a dva apartmány se nacházejí ve druhém patře (50 m2 a 35 m2).

Apartmán v přízemí sestává z prostorného otevřeného obývacího pokoje s jídelnou a kuchyní (64 m2), jedné ložnice a dvou koupelen, plně vybavené prádelny a komory u kuchyně. Obývací pokoj má velká francouzská okna s výhledem na moře a poskytují dostatek světla, slunce a úžasný výhled. Terasa 30 m2 před prvním patrem doplňuje pocit prostornosti, světla a nerušeného širokého výhledu na moře. Ideální prostředí pro gurmánskou večeři nebo tanec pod hvězdami.

Francouzský volně stojící krb (Equinox Chazelles) je umístěn uprostřed místnosti (8 kW), odděluje obývací pokoj od jídelny a kuchyně. Kuchyň je plně vybavená a má přístup na boční terasu ideální pro klidné snídaně s výhledem na hory, vycházející slunce a moře.

Velká ložnice má šatnu a koupelnu (vana a sprchový kout). Možná tato ložnice má nejlepší výhled, je možné probouzet se s úchvatným výhledem na moře.

Parkety, speciálně upravené pro podlahové vytápění, pokrývají celé první patro včetně kuchyně, zatímco koupelny jsou zakončeny stylovou a barevnou italskou dlažbou.

Vytápění a chlazení zajišťuje high-tech systém sestávající ze solárních panelů pro ohřev vody a ohřev bazénu, dále tepelné čerpadlo a klimatizace (Mitsubishi), které jsou na tepelné čerpadlo napojeny. Celý systém je navržen pro použití 9 osob.

Dveře a okna vynikající kvality, kombinace dřeva a hliníku, okna s dvojitým zasklením se speciálními filtry. Nemovitost má také vodní nádrž, sledovací systém a bazén.

Garážová plocha 38 m2. s přípojkami na vodu a elektřinu lze snadno přestavět na další samostatný byt. Krajinná zahrada s více než 100 rostlinami levandule, citrusovými stromy a olivovníky, cypřiši, červeným plotem, rozmarýnem a oleandrem.

Většina nábytku je součástí prodeje.

Počet podlaží
2
Dispozice
atypický
Výhled na moře
Ano
Plocha
1092 m2
Pozemek
1092 m2
Užitná plocha
185 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Bazén
Ano
Zastavěná plocha
90 m2
Parkování
Ano
Obchod
5 km
Lékař
5 km
Kavárna
3 km
Restaurace
3 km
Bar
4 km
Škola/školka
4 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00