Jedinečný 2+kk, luxusní balneokomplex, u největšího minerálního pramene, Velingrad

Velingrad, Bulharsko – ID 6076
99 000 € ≈ 2 517 075 Kč
Plocha 75 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 5/5
Stav Volné
Nabízíme vám k prodeji kompletně zařízený dvoupokojový byt o celkové výměře 75,5 m2, který se nachází v pátém a zároveň posledním podlaží v komplexu Sveti Spas v jižní části balneologického střediska Velingrad, okres Pazardzhik, Bulharsko. Dispozice: vstupní hala, obývací pokoj s jídelním a kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s WC a terasa s panoramatickým výhledem a s jihovýchodní orientací. Komplex spolu s okolním parkovým prostorem kolem řeky Chepinska, tvoří uzavřenou prázdninovou vesničku v nejkrásnější části Velingradu. Nachází v jižní části Velingradu na břehu řeky Chepinska, vedle největšího minerálního pramene -Radonové lázně a 700 metrů od přírodní rezervace Kleptuza. Tento
kout země obdařený léčivým darem, je znám již od starověku, kde byly vybudovány římské a turecké lázně, a později tomu tak je popsány také v cestopisech Aleka Konstantinova a Ivana Vazova. Zdroj zdraví a dlouhověkosti – v okolí se slaví dodnes Nanebevstoupení – svátek sv. Lázně, kteří podle křesťanského náboženství přináší uzdravení a ochranu před pohromami.
Balneokomplex je určen pro celoroční bydlení a balneoterapii. Komplex odpovídá pětihvězdičkové kategorizaci a tvoří ji: obytná část, lékařsko - diagnostické centrum, zábavní
objekty a služby. Balneo komplex Saint Spas nabízí dopravu na letiště, půjčovnu aut a taxi služby, stejně jako 24hodinové hlídané parkoviště. Poplatek za údržbu činí 12€/m2 ročně.
Top nabídka, doporučujeme!
Naší největší chloubou jsou naši spokojení zákazníci.
Znovu a znovu posilujeme naši prestiž a jistotu a to odborným poradenstvím a sdílením názorů s našimi klienty, kteří dlouhodobě využívají nemovitosti, které úspěšně koupili podle plánu ve slíbeném termínu.
V každém případě, který vedeme, nejenže se o Vás staráme a odborně radíme, ale také přidáváme hodnotu Vašemu životu a přispíváme k zlepšení Vaší ekonomické situace, díky dobrému investování Vašich peněz.
Koupí náš vztah nekončí, ale teprve začíná! Jsme Vaši sousedi a partneři a to nejen po celou dobu vlastnictví Vámi vybraných nemovitostí.
Chraňte své peníze před megainflací tím, že budete moudře investovat do vlastní nemovitosti u moře. Ceny v Bulharsku jsou ZATÍM poloviční ve srovnání s ostatními zeměmi EU.
Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.
Podlaží
5
Počet podlaží
5
Dispozice
2+kk
Plocha
75 m2
Užitná plocha
62 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Obchod
2 km
Lékař
3 km
Kavárna
1 km
Restaurace
380 m
Bar
2 km
Škola/školka
650 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00