Kompletně vybavený 1+kk v komplexu Polo resort, Sluneční pobřeží

Sluneční pobřeží , Bulharsko – ID 7218
46 900 € ≈ 1 145 533 Kč
Plocha 39 m2
Dispozice 1+kk
Podlaží 2/5
Moře 400 m
Poplatek za služby 10 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční
Nabízíme apartmán v komplexu Polo resort na Slunečném pobřeží, 400 metrů od pláže. Byt má rozlohu 1+kk a velikost 39 m2, situován je ve druhém podlaží z pěti pater. Dispozice je předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna s toaletou, balkón. Cena je včetně kompletního nábytku a vybavení dle aktuálních fotografií.
Vybaveni komplexu Polo resort - bazén, dětský bazén, relaxační zóna, bar, restaurace, recepce, Spa centrum, fitness, gril, parkoviště, ostraha.
Poplatek za údržbu 10€/m2 ročně.
Území komplexu je útulné, má vše, co potřebujete pro letní dovolenou a celoroční bydlení.
Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.
Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.
Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.
Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.
Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.
Podlaží
2
Počet podlaží
5
Dispozice
1+kk
Plocha
39 m2
Užitná plocha
34 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
30 m
Lékař
780 m
Kavárna
290 m
Restaurace
20 m
Bar
160 m
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00