Kompletně vybavený 2+kk s nádherným výhledem na moře, funkční dispozice, Nielli, Byala

Byala, Bulharsko – ID 9454
70 500 € ≈ 1 755 098 Kč
Plocha 55 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 5/5
Moře 300 m
Poplatek za služby 6 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme Vám vynikající dvoupokojový apartmán v malém rezidenčním komplexu Nielli, v klidném přímořském městečku Byala, ve vzdálenosti 300 metrů od pláže a tobogánu. Byt se nachází v pátém patře. Vzhledem k nerovnému terénu směrem k moři, charakteristické pro město, se do objektu vstupuje z úrovně druhého podlaží. Abyste se dostali do bytu, musíte ve skutečnosti vystoupat pouze tři patra schodů. Byt se skládá ze vstupní chodby, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnice, balkonu a koupelny-WC. Z oken dvou pokojů a z balkonu je skvělý panoramatický výhled na moře a město. Zastavěná plocha bytu je 45 m2, celková plocha je 55 m2. Byt se prodává funkčně zařízený ( pohodlné s v ložnici vyspí čtyři osoby a dvě v obývacím pokoji) a vybavený vším potřebným, včetně klimatizací v obou pokojích a myčky v kuchyni. Byt je připraven k bydlení. Vynikající byt jak pro celoroční bydlení na ekologicky čistém místě, tak i pro velkou rodinnou dovolenou u moře nebo k pronájmu! Areál, ve kterém se byt nachází, byl uveden do provozu v roce 2012. Na oploceném území se nachází bazén s dětskou částí, rekreační zóna s lehátky a slunečníky, gril, dětský koutek. Před areálem je parkoviště pro obyvatele areálu. Komplex se nachází v docházkové vzdálenosti od pláže s vodními atrakcemi, několika restauracemi a kavárnami, obchody s potravinami a dalšími prvky městské infrastruktury. Poplatek na údržbu činí 6€/m2 ročně.

Byala je ekologicky čistá oblast s výbornou cirkulací nejčistšího mořského vzduchu, což je zajištěno amfiteátrovou polohou města se sklonem k moři a absencí průmyslové výroby v okolí města.

Byala je administrativní centrum nacházející se v centrální části bulharského pobřeží Černého moře, 50 km. jižně od Varny a 60 km. severně od Burgasu. Byala má vše, co potřebujete pro pohodlné celoroční bydlení a sezónní odpočinek v malém přímořském městečku.

Pobřeží se vyznačuje kombinací rozsáhlých pláží a písečných dun, malebných bílých útesů a krásných mořských zátok. Celková délka pláže v Byale je více než 6 km.

Byala je centrem vinařství, jehož tradice mají původ daleko v minulosti.

Podlaží
5
Počet podlaží
5
Dispozice
2+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
55 m2
Užitná plocha
45 m2
Terasa
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
970 m
Lékař
1 km
Kavárna
900 m
Restaurace
160 m
Bar
350 m
Škola/školka
330 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00