Kompletně vybavený 2+kk v komplexu Casa del Sol, top poloha a dobrá cena, Sluneční pobřeží

Sluneční pobřeží , Bulharsko – ID 4796
57 000 € ≈ 1 392 225 Kč
Plocha 61 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 5/6
Moře 500 m
Stav Volné
Představujeme prostorný a kompletně zařízený dvoupokojový byt v bytovém komplexu "Casa Del Sol" na Slunečním pobřeží. Byt se skládá z krásného obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnice, koupelny s WC a terasy s výhledem na bazén. Celková plocha bytu je 61.41 m2 a nachází se v pátém podlaží ze šesti pater. Cena je včetně nového nábytku a vybavení dle aktuálních fotografií.
Bytový komplex "Casa Del Sol" byl postavený v roce 2016 a se nachází pouhých 500 metrů od nádherné pláží "Cacao Beach". Vzdálenost do centů Slunečního pobřeží a Nesebaru je také 500 metrů. V areálu je bazén, relaxační zónu, dětské hřiště, restaurace, fitness, obchod, celoroční ostraha a údržba. Poplatek na údržbu činí 10€/m2 ročně. V případě platby dva roky dopředu je poplatek na údržbu 9€/m2 ročně. Velice dobrá cena a kvalitní nemovitost. Doporučujeme!
Vážení klienti, s ohledem na momentální situaci provádíme prohlídky on-line formou živého vysílání. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu.
Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.
Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.
Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.
Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.
Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.
Podlaží
5
Počet podlaží
6
Dispozice
2+kk
Plocha
61 m2
Užitná plocha
54 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
90 m
Lékař
790 m
Kavárna
320 m
Restaurace
220 m
Bar
270 m
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00