Kompletně vybavený 3+kk v centru Sofii, sklep, půda, terasa, top poloha

Sofie, Bulharsko – ID 4464
345 000 € ≈ 8 606 025 Kč
Plocha 98 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 1/4
Stav Volné

Nabízíme zařízený 3+kk o ploše 98m2, nacházející se v prvním nadzemním podlaží ze čtyř pater. Byt se nachází v centru metropole, 5 minut chůze od Bulevard Vitoshka, mnoha obchodů, kaváren a restaurací, stanice metra, MHD atd. Dispozice: prostorný obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem, dvě ložnice, dvě koupelny s WC, šatna a terasa. K bytu náleží sklep s plochou 15 m2 s oknem a půda s plochou 12 m2. Expozice je vcýchodozapadní. Prodává se s nábytkem a vybavení dle aktuálních fotografií. V bytě jsou veškeré instalace nové. Velice dobrá lokalita, doporučujeme!

SOFIE:

Sofia je největší město země. Každým rokem navštěvují místní turistické atrakce velké množství turistů, kteří jsou přitahováni tímto městem, krásnou architekturou historických budov, harmonicky spojenou s moderní infrastrukturou. Počet obyvatel zde je více než jeden a půl milionu. Zároveň je ve městě asi 20 vzdělávacích institucí, které poskytují vyšší vzdělání. Ti, kteří mají zájem o Sofii, se mohou seznámit s kulturou a tradicemi místního obyvatelstva. V hlavním městě mohou návštěvníci navštívit Filharmonie, vychutnejte si zvuky klasické hudby v zimní zahradě. Navíc turistům doporučujeme navštívit místní muzea. Jeden z největších je Historic. Zajímavé jsou také exponáty v etnografických, archeologických a zoologických muzeích. Poloha města Sofie je úžasná. Naleznete tu nejen krásu místní architektury, ale také přírodu, která se rozprostírá kolem. Megapolis se nachází na úpatí hory Vitoša, jehož svahy v 20. století byly proměněny v národní park. Ve městě samotném je také spousta parků a náměstí. Milovníci zeleně budou potěšeni místní vegetací. Jednou z nejstarších budov hlavního města je kostel sv. Sofie. Je datován do 5. a 6. století a je považován za vizitku moderního města. Toto místo se doporučuje všem návštěvníkům. Dále kostel sv. George. Unikátní atmosféra a krásné nástěnné malby potěší téměř všechny, kteří se zajímají o historii Bulharska. Ve městě jsou také turecké mešity, jejichž zdi jsou staré několik století. Za nejkrásnější bulvár je považován bulvár Vitosha, který začíná u katedrály. Město Sofia je považováno za jedno z nejkrásnějších evropských měst. Doporučujeme navštívit čtvrť na jihozápadním okraji města, nesoucí jméno Boyana. Sousedí přímo na úpatí Vitoshy a zde je malý kostel, který UNESCO přidal do Seznamu světového dědictví. Nástěnné malby zde pocházejí z 13. století. Turisté přicházejí do Vitoshy z celého světa.Sofia přitahuje obrovský počet turistů, protože jsou zde podmínky pro kulturní rekreaci, procházky na nejkrásnějších místech a poznávání historie země. Ve městě naleznete obrovské množství památek, kostelů a historické architektury.

Podlaží
1
Počet podlaží
4
Dispozice
3+kk
Plocha
98 m2
Užitná plocha
86 m2
Terasa
Ano
Sklep
Ano
Obchod
1 km
Lékař
100 m
Kavárna
290 m
Restaurace
140 m
Bar
210 m
Škola/školka
140 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00