Kompletně vybavený 3+kk v luxusním komplexu Esteban, Nesebar

Nesebar, Bulharsko – ID 8450
105 900 € ≈ 2 636 381 Kč
Plocha 84 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 3/6
Moře 300 m
Poplatek za služby 10 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme vaší pozornosti zařízený 3+kk v luxusním komplexu Esteban v Nesebaru, který se nachází pouhých 300 metrů od pláže. Byt se nachází ve třetím podlaží ze šesti pater a sestává z prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem, dvě ložnice, koupelny s toaletou a terasy. Byt je plně zařízený a vybavený vším, co potřebujete. Celková plocha je 84 m2. Komplex svou jedinečnou architekturou vnucuje zcela novou image rezidenčních a prázdninových komplexů, skládá ze čtyř budov s vytříbeným vzhledem, postavených za použití špičkových materiálů, včetně přírodního kamene. Společný interiér areálu je oplocený, bohatý a krásně upravený.

Komplex otevřel své brány v roce 2013 a má následující vybavení:

Bazény, relaxační zóny, prostorné aleje na procházky, SPA centrum, kadeřnický salon, dětské hřiště, dětský klub, počítačovou hernu, kulečník, tenisový kurt, minigolf, prostor pro grilování, restaurace s útulným dětským hřištěm, letní a zimní zahradou, směnárnu, výtahy, zabezpečení a video dohled 24/7.

Poplatek za údržbu společných prostor v areálu činí 10 eur/ m2 ročně.

Komplex nabízí i správu apartmánů k pronájmu, transfery, výlety a asistenci při půjčení auta.

Byt je mimořádně vhodný pro pohodlnou dovolenou a nebo na pronájem!

Vážení klienti, s ohledem na momentální situaci provádíme prohlídky on-line formou živého vysílání. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Pro naše klienty zařizujeme pronájem a správa nemovitostí po celém Bulharském pobřeží.

Městečko Nessebar je jedním z nejnavštěvovanějších bulharských letovisek na pobřeží Černého moře. Leží 38 km od Burgasu a 100 km jižně od Varny na skalnatém poloostrově stejného jména, který volně navazuje na písečné Slunečné pobřeží na jihu.

Městečko bylo roku 1056 vyhlášeno architektonickou a archeologickou rezervací. Od roku 1983 je zapsáno v seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Pro toto malebné místo je typická černomořská zástavba dvoupatrových dřevěných domů, tisknoucích se k sobě v křivolakých uličkách. Atmosféru dotvářejí četné kostely především z byzantského období (kostel Sv. Jana Křtitele z 11. stol., Sv. Štěpána z 10. stol. s nádhernými nástěnnými malbami z období bulharského národního obrození i kostel Pantokratora). Nejstarším dochovaným kostelem je Bazilika, která pochází patrně z 5. stol.. V centru města stojí Starý Biskupský palác, který bezesporu patří mezi nejpůsobivější dominanty města. Na okraji starého města stojí unikátní dřevěný větrný mlýn. Za návštěvu zajisté stojí i Archeologické muzeum s rozsáhlou sbírkou ikon a antickou keramikou nebo klášter Sv. Jiří. Nedaleko přístavu jsou dobře zachovalé hradby, ve městě je dláždění z dob středověku i antického Řecka a Říma. Dlážděné, pečlivě udržované uličky, starověké kostely a roubené domky z 19. století dodávají tomuto městečku nebývalé kouzlo. Můžete se zde celé dlouhé hodiny toulat a obdivovat nabídku řemeslných výrobků a seznamovat se s bohatou minulostí. Milovník historie a architektury se tu určitě nudit nebude. Naleznete tu také malé obchody, tržiště, hospůdky, přístav. Nachází se tu hned několik pláží. V jižní části městečka se nachází ta nejzajímavější pláž, Jižní pláž. Zajímavá je především její délka, a pokud se zadíváte pozorně, zjistíte, že plynule navazuje na pláž, která se táhne až od Slunečného pobřeží. Pláž je písčitá, s pozvolným vstupem do moře a nabízí široké spektrum sportovního vyžití( fotbal, volejbal, ízda na vodním skútru aj.). Podél písečné pláže na pevnině, 2 km od starého centra se nachází nová čtvrť. Blízkost Slunečního Pobřeží nabízí možnost využít kompletně nabídky sportu a zábavy a ostatních služeb i v tomto středisku. Pestrost a kombinace historie s moderními službami a noční posezení v restauraci na skále nad mořem ve starém Nesebru jsou důvody k návštěvě a trávení dovolené na tomto kouzelném místě.

Toto úchvatné místo je jako stvořené pro romantiky, milovníky nočního života, historie, kultury a dobrého jídla. Nessebar by si neměl nechat ujít nikdo, kdo chce poznat Bulharsko a jeho zvyky.

Podlaží
3
Počet podlaží
6
Dispozice
3+kk
Plocha
84 m2
Užitná plocha
73 m2
Terasa
Ano
Bazén
2 bazény
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
50 m
Lékař
80 m
Kavárna
100 m
Restaurace
30 m
Bar
70 m
Škola/školka
250 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00