Kompletně vybavený 3+kk v luxusním komplexu Santa Marina, Sozopol

Sozopol, Bulharsko – ID 6490
165 000 € ≈ 4 016 100 Kč
Plocha 101 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 2/5
Moře 150 m
Poplatek za služby 16 € za m2/rok
Stav Volné
Nabízíme prostorný a plně vybavený apartmán o rozloze 3+kk, o celkové ploše 101m2, situován ve druhém podlaží ze čtyř pater v soukromém komplexu Santa Marina, v Sozopol, Bulharsko. Byt se skládá z: vstupní chodby, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, dvou ložnic, dvou koupelen s toaletami a velkého balkonu. Cena je včetně kompletního nábytku a vybavení dle fotografií. Luxusní komplex Santa Marina, ve kterém je apartmán situován se nachází 2 km od centra Sozopolu, nad královskou pláží. Tato oblast se vyznačuje středomořskou vegetací a příznivou kombinací mořského a horského vzduchu. Komplex je uzavřeného typu, je amfiteátricky, obklopen spoustou zeleně a sleduje křivky malebné jižní zátoky. Krásná architektura, kvalita stavby a různé zábavy a služby uspokojí i ten vytříbenější vkus. Pro nejmenší je připravena animace a školka. Dále paintball, zábavný dětský park, knihovna, četné kluby, soutěže, sportovní akce a hry, dvě pláže s dětskými hřišti a kavárna. Komplex se nachází v první linií, pouhých 30 metrů od pláže.
Infrastruktura a vybavení v komplexu: 5 bazénů; Solární terasy a lehátky; Recepce; 3 restaurace / 100-150 míst /; 4 tenisové kurty, Sportoviště; 2 SPA centra, Fitness centrum; Dětské centrum; Bar u bazénu; lobby bar, piano bar; BBQ s ukázkou vaření; Marina Mini Market; Obchod s cigaretami a vínem; Zdravotní středisko; Cestovní kancelář a půjčovna aut; Jízdní kola; Transfer na letiště Burgas a Varna; Mytí a chemické čištění; Parkoviště. Komplex je prvním bulharským vítězem prestižní světové soutěže projektů FIABCI Prix d’Excellence Golden Winner, který je považován za Oscara v oblasti nemovitostí. Komplex je vítězem zlaté ceny v nominaci „Rekreační nemovitosti“. Veškeré vybavení komplexu včetně SPA centra je v celoročním provozu.
Poplatek na údržbu činí 16 Eur/m2 ročně.
Koruna se k Euru posunula na nejsilnější úroveň za 11 let! Koupě nemovitosti za Eura nikdy nebyla a nebude výhodnější!
Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.
Sozopol – malebné historické a rybářské městečko se nachází 35 km jižně od Burgasu. Leží na skalnatém poloostrově vulkanického původu. Dodnes jsou zde významné památky připomínající helénskou epochu. Kromě toho zde stále žije významná řecká komunita. Stará část města byla vyhlášena architektonickou a historickou rezervací, chráněnou UNESCO.
Křivolaké úzké uličky starého města vyzařují neopakovatelnou atmosféru a osobitost. Zástavbu tvoří množství původních domů z 18. a 19. století s podezdívkou a dřevěnými vysunutými patry těsně semknutými jeden k druhému. Dřevem obložené domy v těsných uličkách, fíkovníky v zahradách za kamennými zdmi, domácí vinice a malebná zákoutí, tiché hospůdky na útesu nad vlnami, rybáři vyplouvající za úsvitu na moře, umělci vystavující v galeriích na ulici svá díla, staré ženy vytvářející přímo před Vašima očima nádherné pletené či háčkované ubrusy. To vše v Sozopolu naleznete.
Romantiku může rychle vystřídat bujaré noční veselí v mnoha barech, restauracích či diskotékách. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí.
Za zmínku určitě stojí i krásné místní pláže. Jsou prostorné a pokryté jemným zlatým pískem. Velmi populární jsou zde místní potápěčské kurzy vedené profesionálními instruktory.
Podlaží
2
Počet podlaží
5
Dispozice
3+kk
Plocha
101 m2
Užitná plocha
88 m2
Lodžie
Ano
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
2 km
Lékař
1 km
Kavárna
550 m
Restaurace
0 m
Bar
100 m
Škola/školka
440 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00