Kompletně zařízený dům, pozemek 2000m2, 30 min od Varny a pláže, top cena, General Kiselovo

General Kiselovo, Bulharsko – ID 3542
82 000 € ≈ 2 027 860 Kč
Plocha 110 m2
Dispozice 4+kk
Moře 55 000 m
Stav Volné

Nabízíme kompletně zařízený dům vzdálený 50 km od Varny a pláže. Dům je jednopodlažní a skládá se ze vstupní chodby, obývacího pokoje s kuchyňským a jídelním koutem, tři ložnice, pracovny, koupelny s WC a komory. Cena je včetně kompletního nábytku a vybavení dle aktuálních fotografií. V obývacím pokoji a jídelně je krb a kamna na dřevo. Plocha domu je 110 m2, plocha dvora je 2000 m2. Přístupová cesta je asfaltová. Ve dvoře jsou tři parkovací stání, gril a tři technické místnosti. Část dvora je dlážděná, na zahradě jsou vysázeny převážně ovocné stromy - jabloně, hrušně, třešně. Vzdálenost do Varny a moře je 30 minut jízdy autem! Obec má rozvinutou infrastrukturu - obchody, mlékárna, nádraží. V areálů je zachována panenská příroda.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

General Kiselovo je vesnice v severovýchodním Bulharsku, část obce Valchi Dol, okres Varna. Vesnice se nachází mezi zelenými kopci a protéká přes něj řeka. Klima je mírné-kontinentální se čtyřmi zřetelnými obdobími – horké léto, slunečný podzim, studená a zasněžená zima a barevné jaro. Populace je asi 500 lidí. Nadmořská výška - 250 m.

V General Kiselovo jsou obchody s potravinami, kulturní dům, radnice, hřiště, školka, penziony, fotbalové hřiště, krásný park, nádraží. Obec je zásobována vodou a elektřinou. Jeho obyvatelé mohou využívat veškeré moderní komunikace – internet, kabelovou televizi, telefon, pokrytí všech mobilních operátorů. Pravidelná železniční doprava spojuje obec s městem Varna. Silnice jsou ve velmi dobrém stavu.

Na jeho území se nachází licencovaná mlékárna, kde se vyrábí vysoce kvalitní mléčné výrobky. V okolí obce jsou také skleníky, kde se pěstují květiny a zelenina. Zdejší lidé jsou zaměstnáni především v zemědělství - rozvíjí se zelinářství, vinařství a ovocnářství a také chov zvířat. Oblast kolem Generála Kiselovo nabízí skvělé možnosti pro procházky a pikniky. Nedaleko se nachází klášter, stejně jako mnoho zarybněných přehrad nacházejících se v okruhu 5 až 10 km. Vedle obce se rozkládají listnaté lesy, kde mohou milovníci lovu lovit lišky, divoká prasata, jeleny a další. Přehrada General Kiselovo o celkové rozloze 985 000 metrů čtverečních je lákadlem pro všechny, kteří chtějí relaxovat v klidu, pohodě a krásné přírodě. Nádrž nabízí možnosti bohatých úlovků - tolstolobika, kapra, amuře a kraby. Na břehu je postavena chata s tavernou, kde lze pořádat svátky, narozeniny a další akce. Místo je známé každoročními rybářskými závody, které se zde konají. U přehrady se konají ukázky rádiem řízených modelů lodí, vrtulníků a hydroplánů.

Počet podlaží
1
Dispozice
4+kk
Plocha
110 m2
Pozemek
2000 m2
Užitná plocha
110 m2
Balkon
Ano
Zastavěná plocha
110 m2
Parkování
Ano
Obchod
14 km
Lékař
5 km
Kavárna
8 km
Restaurace
5 km
Bar
8 km
Škola/školka
110 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00