Komplex krásných městských domů - Majestic Sea Village

Pomorie, Bulharsko – ID 10024
286 800 € ≈ 6 985 014 Kč
Plocha 147 m2
Dispozice 4+kk
Moře 200 m
Poplatek za služby 5 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční
Rádi Vám pomůžeme s financováním nemovitosti v zahraničí!
Nádherný dvoupodlažní rodinný dům v první linií! Výhled na moře! Chcete jet k moři a ocitnout se v nádherném komplexu domů s romantickou atmosférou historických přímořských měst?
Představte si, že kráčíte po krásné uličce ve svém vlastním domě se zahradou a květinami cestou na nekonečnou, písčitou pláž…Splňte si svůj sen v komplexu Majestic Sea Village.
Komplex se nachází v oblasti Lahana, Pomorie poblíž Burgasu. Skládá se ze 126 rodinných domů o rozloze 89 až 165 m2. Konkrétní nabízeny dům typu “ H” Vás okouzlí!
Poplatek na údržbu činí pouze 4,90€/m2 ročně a zahrnuje celoroční provádění následujících činností:
*úklid a zkrášlení zelených ploch, uliček a pěkných dvorků;
* dezinfekce, dezinsekce, deratizace a údržba společných prostor,
* čištění, údržba a dezinfekce nádherného nekonečného bazénu s panoramatickým výhledem na záliv Burgas;
* 24hodinový video dohled a kontrola přístupu pomocí nezbytných technických prostředků;
* celoroční administrativní služba;
Poloha Majestic Sea Village není náhodná. Rozhodli jsme se poskytnout našim zákazníkům ty nejlepší životní podmínky tím, že jsme našli klidné a jedinečné místo s panoramatickým výhledem na jih, na celou zátoku přirozeně vytvořenou mezi Burgasem a Pomorie. Majestic Sea Village se nachází velmi blízko velkoměsta, ale dostatečně daleko od hluku a hektického městského života. Je navrženo jako útulné místo k životu a nabízí pohodlí a bezpečnost. Pro uspokojení každého vkusu a preferencí jsou nabízené domy různého typu, velikosti a dispozice. Ti, kteří chtějí žít v moderním komplexu Majestic Sea Village, si budou moci vybrat mezi deseti typy dvoupodlažních rodinných domů.
Fasáda každého domu je lemována krásným přírodním travertinovým kamenem. Kromě elegantního vzhledu je přírodní travertin odolný vůči rozmarům počasí, mořského podnebí a zároveň má tepelně izolační vlastnosti.
Domy mají samostatnou zahradu, verandu a parkoviště. Konstrukce budov je na míru tak, aby si každý majitel mohl užívat prostorné a nádherné panoramatické výhledy odhalené z francouzských oken domů.
Pojďte se podívat na naše již postavené 126 dvoupodlažních domů. Tento konkrétní dům je kompletně dokončeny. Cena je včetně vysoce kvalitního nábytku a vybavení.
S nábytkem a vybavení rádi pomůžeme za bezkonkurenční cenu!

Počet podlaží
2
Dispozice
4+kk
Plocha
147 m2
Pozemek
147 m2
Užitná plocha
143.4 m2
Balkon
Ano
Bazén
Ano
Zastavěná plocha
143.4 m2
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
3 km
Lékař
3 km
Kavárna
1 km
Restaurace
2 km
Bar
2 km
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00